Мнения сервизи

Подфорум за дискусии свързани с Инфинити, Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос).
ivo.z
Регистриран: 13 авг 2020, 05:24
Автомобил/Car: Infiniti QX70
Град/City: Пловдив
Изпратили благодарности: 1 път

Мнения сервизи

Мнениеот ivo.z » 15 авг 2020, 10:27

iskrendg написа:Източник на мнението
ivo.z написа:Източник на мнението Здравей отново,
Да прав си не съм доуточнил, само на двигателя става въпрос. Скоростна кутия раздатъчна кутия и диференциали не съм сменял до сега, колата няма сто хиляди км все още.
Поздрави

На мен тази цена ми се струва нереална, един маслен филтър на Ниссан или МАН е в порядъка на 10-15лв. Маслото не е повече от 30лв. на литър. Смяната е за 30мин. по цена на ВА 30лв. Не знам от къде са ги изкарали тия 680лв.
На колко км. сменяш масло?

Здравей, iskrenbg,

ами всяка година то си е годишно обслужване. Като километри не я ползвам много около 7 000-10 000км годишно. Сменят въздушния филтър и филтъра на климатика само той е 170 лв. антифриз е сменян, а сега като погледнах тази година са сменяли и горивния филтър. Така че цената не е само за смяна на масло.

При интерес ще се поразровя да видя къде съм сканирал фактурите.

Приятен уиекенд
Поздрави
Иво
Потребителски аватар
iskrendg
Маниак
Регистриран: 22 юни 2018, 16:29
Автомобил/Car: Infiniti FX45
Град/City: Враца
Благодарил (а): 22 пъти
Изпратили благодарности: 29 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот iskrendg » 15 авг 2020, 18:41

Да на мен ми искаха 220лв. за филтър климатик, разбира се взех си за 30лв. и скоро ще си го сменя, някои неща ги засилват много във ВА
Armagedona
Новак
Регистриран: 04 яну 2018, 01:51
Автомобил/Car: Infiniti FX II 50
Град/City: Sofia
Изпратили благодарности: 1 път

Мнения сервизи

Мнениеот Armagedona » 18 сеп 2020, 23:25

Някой да е сменял свещи ? Не съм сигурен за сигнали дали са за смяна, но ще направя 160к км скоро и нямам инфо дали са сменяни в миналото. V8 и знам, че крайните не са много приятни за смяна. Ще е хубаво и ремъците да сменя, че км си стават бройка :)

Също мисля, че искам оплатненията на вратите да сменя. Много шум имам на по-висока скорост.

Та ако някой е правил такива неща ще е хубаво да сподели. Сервизи, цени, тн :)

Върни се в “Infiniti”