Мнения сервизи

Подфорум за дискусии свързани с Инфинити, Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос).
Потребителски аватар
dido_dobrev
INSANE
Регистриран: 12 дек 2007, 18:09
Автомобил/Car: Infiniti FX 37
Град/City: Pleven
Благодарил (а): 41 пъти
Изпратили благодарности: 42 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот dido_dobrev » 26 яну 2020, 18:34

Armagedona написа:Източник на мнението К23

Ахахахаха...ебасимо златната сива боя :lol: :lol: :lol:
600лв не можеш да ги налепиш на детаил :pardon: :smiah:
Infiniti FX37S
Armagedona
Новак
Регистриран: 04 яну 2018, 01:51
Автомобил/Car: Infiniti FX II 50
Град/City: Sofia
Изпратили благодарности: 1 път

Мнения сервизи

Мнениеот Armagedona » 26 яну 2020, 19:32

dido_dobrev написа:Източник на мнението
Armagedona написа:Източник на мнението К23

Ахахахаха...ебасимо златната сива боя :lol: :lol: :lol:
600лв не можеш да ги налепиш на детаил :pardon: :smiah:

мисля, че си гледал к32 :) к23 е сив металик
линк к23 боя
Потребителски аватар
dido_dobrev
INSANE
Регистриран: 12 дек 2007, 18:09
Автомобил/Car: Infiniti FX 37
Град/City: Pleven
Благодарил (а): 41 пъти
Изпратили благодарности: 42 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот dido_dobrev » 29 яну 2020, 08:19

Златната е в кавички- като скъпа :pardon:
Infiniti FX37S
Потребителски аватар
Vermax
Новинар
Новинар
Регистриран: 06 яну 2006, 09:50
Автомобил/Car: Infiniti QX50
Град/City: София/Етрополе
Благодарил (а): 5 пъти
Изпратили благодарности: 17 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот Vermax » 02 апр 2020, 10:18

iskrendg написа:Източник на мнението Само от Витоша Ауто съм доволен.

Там много зависи с каква кола влизаш!! Ама много зависи.
Аз от много доволен вече съм с адски противоречиво мнение!!!
Infiniti QX50 2.0t (Sensory pack; J55; VC-Turbo)2019
Nissan Qashqai 1.6i (Comfort Pack; HR16DE; J10; 5 MT; 2 WD)-произв.2.04.2008,от 22.05.2008
Nissan Sunny 1.4 SLX (N14; GA14DS) -пенсиониран

Дизел, двувратка и кола с клиренс по-малък от 20см - не карам!
Armagedona
Новак

Мнения сервизи

Мнениеот Armagedona » 02 апр 2020, 11:28

Сподели моля :)
Аз миналата година няколко пъти ги посещавах. с ФХ50 съм, не знам какво би било значението от това. Първите 2 пъти ми взеха на пълна цена парите, но след като почнаха да ми правят отстъпка съм доволен :)
Иначе аз нямам познанства за сервизи, за това ходя в офицялния и не мога да сравня :? . По-добре ми се вижда от Пежо сервиза де :ooops:
Armagedona
Новак

Мнения сервизи

Мнениеот Armagedona » 14 май 2020, 23:01

Някой да знае за сервиз който "оправя" АБС жици ?
Миналата година скъсах кабел на АБС сензора на предна дясна гума и ми светна таблото. Нямах системи за сигурност както и 4х4, тракшън и тн.
Като ми направиха диагностика във Витоша Ауто ми казаха, че е прекъснат АБС-а там и го бяха свързали (видях изолир банд :lol: ). Нов сензор ми направиха проформа, е 1к почти. До сега си карах без проблем, но днес пак светнаха нещата. Трябва ми сервиз който може да запои жиците за да направи връзка сензора. Някой да има сервиз на ум ?
Потребителски аватар
stani
Точното Око
Регистриран: 15 юни 2008, 12:06
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София, ж.к. Надежда 2
Благодарил (а): 95 пъти
Изпратили благодарности: 530 пъти
Контакти:

Мнения сервизи

Мнениеот stani » 15 май 2020, 09:29

Жичките на АБС датчиците не се поят, особено ако искаш дълговечност.
Пусни ми на лично съобщение ВИН номера на колата си, моля, и ще проверя за цена за нов датчик, смятам че ще е доста под 1к. :wink:
Бавен като оФлюФ, тъ-дъ-дъ-дъ-дъ-дъм,
но завива като ЕВО.Изображение
Кара си на гаССС, тъ-дъ-дъ-дъ-дъ-дъм,
но заделя мъни-та за ДЗВЕРО!Изображение
Потребителски аватар
iskrendg
Маниак
Регистриран: 22 юни 2018, 16:29
Автомобил/Car: Infiniti FX45
Град/City: Враца
Благодарил (а): 22 пъти
Изпратили благодарности: 29 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот iskrendg » 15 май 2020, 21:44

Armagedona написа:Източник на мнението Някой да знае за сервиз който "оправя" АБС жици ?
Миналата година скъсах кабел на АБС сензора на предна дясна гума и ми светна таблото. Нямах системи за сигурност както и 4х4, тракшън и тн.
Като ми направиха диагностика във Витоша Ауто ми казаха, че е прекъснат АБС-а там и го бяха свързали (видях изолир банд :lol: ). Нов сензор ми направиха проформа, е 1к почти. До сега си карах без проблем, но днес пак светнаха нещата. Трябва ми сервиз който може да запои жиците за да направи връзка сензора. Някой да има сервиз на ум ?

На мен един "майстор" ми скъса десния датчик, сложих чисто нов АБЦ, за 26лв. вече една година няма проблем. Ако искаш оригинален на добра цена Stani е твоя човек, цените са му най-добри и от дилъри и от Витоша Ауто, за пример един маркуч, който ми се скъса на масления охладител навсякъде ми искаха 130-140лв. и доставка 2 седмици, във Витоша беше 80лв. с отстъпката, а Stani ми даде цена 56лв. така, че може да сравняваш :)
Николай Мизов
Регистриран: 26 апр 2020, 21:01
Автомобил/Car: Infiniti FX II 35
Град/City: София
Благодарил (а): 2 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот Николай Мизов » 17 май 2020, 20:06

И аз преди 10 дни боядисвах два детайла, мисля че станаха добре! Цената първоначално ми беше 150 лв. на детайл, но се оказа че боята ми е бяла перла, а това вдигало цената на 180-200 лв., заради перлата. Ако искаш пиши на лични, може да видиш как се е справил майстора и ако ти харесва да го пробваш ?!
Потребителски аватар
Vermax
Новинар
Новинар
Регистриран: 06 яну 2006, 09:50
Автомобил/Car: Infiniti QX50
Град/City: София/Етрополе
Благодарил (а): 5 пъти
Изпратили благодарности: 17 пъти

Мнения сервизи

Мнениеот Vermax » 07 авг 2020, 10:12

iskrendg написа:Източник на мнението Другия път няма да я мия, като я закарам за профилактика :-D Иначе по добро отношение от Витоша ауто няма. В НИСАН Враца НЕ ходете не обслужват Инфинити.

Хайде и аз да кажа за отношението на Витоша ауто. Има едно двуличие там, което адски много ме дразни. Откакто имам Инфинити реших да карам и Кашкая там за годишно обслужване (масла, филтри). Първия път - добре. Не вземам под внимание, че ако отидеш с инфинити, чакаш горе, пък ако си с Нисан - чакаш долу в мазето пък не си по-малко човек! Всеки път като сменям масло, вземам 1 литър за доливане... Реших като си тръгвам да проверя дали не са забравили да оставят единия литър в багажника. Бях прав нямаше го в багажника както и остатъка от 5 литровата туба (първия път я бяха оставили). Кашкая събира 4.43л. Извиках хубавеца и му обяснявам, че маслото го няма вероятно са го забравили. Той навместо да се плесне по отнесената глава, да се извини ( на всеки се случва, не е станало кой знае какво), взе да ме убеждава как са сипали ЦЯЛОТО масло в двигателя (общо 6 литра) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Закрих ги като сервиз и повече Кашкая там няма да закарам, след гаранцията - Инфинитито също!

За селса им също имам "преки" впечатления ама айде в друг пост ще ви разкажа!
Infiniti QX50 2.0t (Sensory pack; J55; VC-Turbo)2019
Nissan Qashqai 1.6i (Comfort Pack; HR16DE; J10; 5 MT; 2 WD)-произв.2.04.2008,от 22.05.2008
Nissan Sunny 1.4 SLX (N14; GA14DS) -пенсиониран

Дизел, двувратка и кола с клиренс по-малък от 20см - не карам!
ivo.z
Регистриран: 13 авг 2020, 05:24
Автомобил/Car: Infiniti QX70
Град/City: Пловдив

Мнения сервизи

Мнениеот ivo.z » 13 авг 2020, 05:54

Привет на всички,
От толкова време ви чета, чак сега се наканих да се регистрирам. Та за сервизите-обслужвам само във Витоша Ауто-Пловдив. Като ценови диапазон немога да съпоставя тъй като не съм ходил никъде другаде. Но ако някой колега се интересува, миналата 2019 година за смяна на масла и филтри цената беше 680лв, тази година преди няколко седмици -970лв като смениха спирачна течност и задни накладки в допълнение към маслата и филтрите. Става въпрос за QX70. На мен ми оставят по литър масло в багажинка за доливане :-D.
Дали съм доволен- по скоро да. Отношението и обслужването са на приятно ниво а относно цените, там всеки си знае и преценява, но аз смятам че са доста приемливи.

Поздрави
Иво
Потребителски аватар
iskrendg
Маниак

Мнения сервизи

Мнениеот iskrendg » 13 авг 2020, 13:27

Здраввей добре дошъл в нашата скромна общност, какво имаш предвид под "масла и филтри" само двигател или скорости, раздатки, диференциал? Че ми се вижда брутално тая цена ако е за двигателя само.
ivo.z
Регистриран: 13 авг 2020, 05:24
Автомобил/Car: Infiniti QX70
Град/City: Пловдив

Мнения сервизи

Мнениеот ivo.z » 13 авг 2020, 17:19

Здравей отново,
Да прав си не съм доуточнил, само на двигателя става въпрос. Скоростна кутия раздатъчна кутия и диференциали не съм сменял до сега, колата няма сто хиляди км все още.
Поздрави
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Qashqai
Град/City: София
Благодарил (а): 409 пъти
Изпратили благодарности: 1024 пъти
Контакти:

Мнения сервизи

Мнениеот dare__devil » 13 авг 2020, 20:40

Препоръчвам Омникар...поне, ако сте с Нисан. В Митвас не съм ходил отдавна и нямам пресни впечатления. От Витоша ауто също съм доволен като работа, но някакси по-студено отношение, не ми опаковаха седалката, топката и волана... Бях с Кашкай J11.
Потребителски аватар
iskrendg
Маниак

Мнения сервизи

Мнениеот iskrendg » 14 авг 2020, 16:23

ivo.z написа:Източник на мнението Здравей отново,
Да прав си не съм доуточнил, само на двигателя става въпрос. Скоростна кутия раздатъчна кутия и диференциали не съм сменял до сега, колата няма сто хиляди км все още.
Поздрави

На мен тази цена ми се струва нереална, един маслен филтър на Ниссан или МАН е в порядъка на 10-15лв. Маслото не е повече от 30лв. на литър. Смяната е за 30мин. по цена на ВА 30лв. Не знам от къде са ги изкарали тия 680лв.
На колко км. сменяш масло?

Върни се в “Infiniti”