Допитване: Какво бихте искали да ви предложи Н.К.Б.?

Въпроси и отговори относно Нисан Клуб България и членството в него.
Потребителски аватар
donky
Маниак
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:43
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Видин,София

Re: Допитване: Какво бихте искали да ви предложи Н.К.Б.?

Мнениеот donky » 16 ное 2012, 16:00

Изетох темата от наало до край...........просълзих се !!!
Потребителски аватар
VDP
INSANE
Регистриран: 30 окт 2007, 12:16
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: София
Благодарил (а): 26 пъти
Изпратили благодарности: 20 пъти
Контакти:

Мнениеот VDP » 16 ное 2012, 16:27

donky написа:Изетох темата от наало до край...........просълзих се !!!

Ти не се просълзявай, ами следващия път като пускаш воблери за продажба пусни едно ЛС, че ме изпревариха! :-P :-P :-P
Пък за такива като нас, ще се опитам да уредя отстъпка и в някой магазин за риболовни артикули! :wink:
Mazda 3 1.6 BK HB 105 hp 01.2007
Ex Primera P11 (GA16DE) HB 10.1996
日産自動車株式会社
bojidar
Маниак
Регистриран: 24 май 2008, 20:15
Град/City: burgas
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот bojidar » 05 дек 2012, 10:53

Здравейте колеги, не съм член на клуба до момента, приятелство, взаимопомощ, пристрастеност към марката това са основните смислени причини за членство, всеки в днешно време може да си намери отстъпки за доста неща, аз си мисля че клуба трябва да помага :!: въпроса е на кой и как ще се определя това като има много хора в нужда,това за мен е сложно и отговорно :!: но си мисля че знамена флагчета и т.н са си едната страна на монетата, давам пример :!: в морската градина има нови пейки на тях пише ... някоя си банка ...подарява тези пейки,идеално. аз си мисля ако клуба плати на някой да отгледат 1,2,3....колкото се реши кучета водачи и на повода/не знам дали така се казва/ пише че това се случва с подкрепата на Н.К.Б. Или някой предлага за проучване и проверка някой инвалид ....уверява се клуба че човека няма възможност да си купи количка , купува се слага се логото на Н.К.Б. ...има автомобили за инвалиди които влизат с количките директно вътре, намира се такъв нисан ако има намират му се части имаме майстори в клуба има и хора които продават части и нови и 2ра ръка убеден съм че те ще подкрепят това ,стяга се колата минава КАТ, пише как се е случило това ...Н.К.Б..и автомобила се предлага или дарява или ...не знам.....това са примери само да се разбере идеята, а тя е да се помага да провокира другите клубове да почнат и те да се замислят, други хора да се събудят виждайки подобно нещо, това за мен е смислено и бих станал член :!:
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Infiniti G35 Sport Sedan
Благодарил (а): 132 пъти
Изпратили благодарности: 441 пъти
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 06 дек 2012, 10:19

Клубът, това сме ние :) Идеите са много хубаво нещо, но не става само с щракане на пръсти. Трябват действия, трябват и пари. В касата на клуба няма милиони левове, няма как да стане от нищото да дойдат тия пари и да почнем да помагаме. Няма членове, няма членски внос, няма и как да станат тези неща, които си написал. Така или иначе, след няколко дни за пореден път ще ходим в дома за деца лишени от родителска грижа в село Дрен...Има поета и друга инициатива тип "все още има хора на тоя свят", като тази инициатива е все още видна само за членовете на клуба по причини, които не ми се иска да назовавам. Ако не съм те разбрал правилно, извинявай! Но няма как без натрупана членска маса да се случват тези неща... Всяка година има Общо Събрание, Обсъжда се бюджет, приемат се предложения, всеки член е свободен да предложи например "10% от членския внос да отива за благотворителност", следва гласуване и т.н... Но според мен не може това да са искания, за да стане някой член на клуба, поне не на този етап. Това е все едно да мина покрай закъсала кола в снега, и да си кажа "ако дойдат 3-4 човека, и аз ще се включа"...Отново извинявай, ако не съм те разбрал. Що се отнася до нещата, които би могъл да направи Клубът, напълно съм съгласен с теб и подкрепям на 100% и се надявам на следващото ОС да се гласува част от бюджета на клуба да отива да подобни красиви и чисти инициативи.
bojidar
Маниак

Мнениеот bojidar » 06 дек 2012, 16:44

Не ми се извинявай колега,всичко е точно , трябва да има пари :!: , без пари няма как, трябва и да има и хора които да действат :!: , съгласен съм с теб, ако е в и около Бургас е едно ако е около Ямбол ако дом в Русе има нужда??? въпросът е какво ще МЕ привлече член на Н.К.Б. това което написах е- ПОМОЩ :!: , мен това би ме привлякло, ИДЕЯТА за такава :!: , отварям форума и НЕ виждам за децата от Дрен :!: :?: .,другата тема е скрита ...ти си знаеш защо И СЪМ СИГУРЕН ЧЕ ИМА ПРИЧИНА :!: , аз може да съм зле с очите може да съм зверски разсеян или уморен но има теми от тази материя които са на видно място и се реагира :!: , според мен ще е добре по някакъв начин всеки влизайки в форума да го боде това ...ИДЕЯТА там да има написано че ставайки член на .....той допринася за ....и за .... и за....че ще има такива и такива привилегии :!: пак казвам сигурно е така някак вие го виждате аз не :!: днес ми изпратиха темата ЗА ДЕЦАТА на лично.....после търсих стана ми интересно как съм я пропуснал , темата за децата от Дрен е в секцията ОБЩИ ПРИКАЗКИ :!: според мен има много хора които влизат четат нещо което им хване окото или ги интересува обикновено гуми джанти....нормално е да е така :!: и ако такава тема е в тъча....няма ефект според мен, просто няма как всеки да изчете целия форум, само коментирам НЕ КРИТИКУВАМ :thumbs up: аз темата ОБЩИ ПРИКАЗКИ НЕ Я ЧЕТА, а примера с колата закъсалата ....е по скоро какво ще прави тази кола като запали :!: :!: :!: никъде не съм казал че ще чакам някой, аз помагам и правя такива неща така както умея,има хора които могат да си дадат членския внос и до там, нямат възможност и време за повече ....мисля че те липсват за начало, :thumbs up:
Потребителски аватар
Georgi471
Маниак
Регистриран: 13 окт 2008, 09:21
Автомобил/Car: Primera P11-144
Град/City: Варна
Благодарил (а): 29 пъти
Изпратили благодарности: 22 пъти

Мнениеот Georgi471 » 06 дек 2012, 19:08

Колега bojidar, нещо ми е трудно да ти проследя мисълта с тези дълги изречения :pardon: , но не знам какво очакваш- това все пак е авто- форум, така че е нормално да е с насоченост "счупи ми се това", "как да поправя онова" и неминуемо "продавам джанти".
Благотворителност - ОК, ама не може това да е основното и да се налага на всички, нали?!? Все пак е "благотворителност" а не "задължителност". Нали не сме придатък на БЧК?
Това, че колегите от София ходят в този дом за деца е прекрасно, но надали някой им го е натрапил- решили са го сами.
Изводът е ясен.. Поне според мен.
Поздрави :beer:
PRIMERA P11-144, QG18DE, 09. 2001г.,xenon, LPG AGIS P13, инжектори Hana 1.9 Ω.
Изображение
DACIA LOGAN 2 1.5 DCI 75 FAP Euro 5
Изображение
Изображение
bojidar
Маниак

Мнениеот bojidar » 06 дек 2012, 19:37

Щом ти е трудно най-вероятно аз пиша неразбираемо. Извинявам се за което. Не очаквам нищо. Не налагам нищо. Това за гумите и счупи ми се това или онова мисля че е ясно, то е отработено....Не мисля че някой им е натрапил да го правят.Прекрасно е това което правят да. Предложих да е на по видно място тази тема защото аз бих участвал но не съм достигнал до нея. Мисля че има и други такива които не знаят а биха участвали. Може и да греша.Предложението ми е с цел повече хора да достигнат до темата и да участват, къде прочете за ЗАДЪЛЖИТЕЛНОСТ ? п.с ти член ли си на Н.К.Б?
Потребителски аватар
Georgi471
Маниак
Регистриран: 13 окт 2008, 09:21
Автомобил/Car: Primera P11-144
Благодарил (а): 29 пъти
Изпратили благодарности: 22 пъти

Мнениеот Georgi471 » 06 дек 2012, 21:34

bojidar написа:Щом ти е трудно най-вероятно аз пиша неразбираемо.

- Най- вероятно, но не се притеснявай, не си само ти.

Извинявам се за което.

Недей, не е нужно, няма да промениш нищо.

Не очаквам нищо. Не налагам нищо.

Това вече е проблем- хората, които пишат просто да си тренират изказа, без да имат някакви очаквания обикновено са нормални спамери, но има вероятност за лека депресия...

Не мисля че някой им е натрапил да го правят.

Ами аз точно това казах май?!?

Предложих да е на по видно място тази тема защото аз бих участвал но не съм достигнал до нея.

Смятам, че темата си е точно на място, предвид насочеността на форума. Ако си влязъл в този форум за да я търсиш, значи нещо не е наред...

къде прочете за ЗАДЪЛЖИТЕЛНОСТ ?

Не съм, ама ако изтапаниш темата най- отгоре става едва ли не като изискване, нали:

п.с ти член ли си на Н.К.Б?

П.С. не, не съм. Ако те интересува защо, за мен членуването в такава организация изисква определено време и отговорности, за които просто вече нямам сила.
И в този ред на мисли, наистина смятам да приключа тази дискусия.
Моля, ако някой се е почуствал оскърбен от нещо да прочете още веднъж мнението ми.
Живи и здрави :beer:
PRIMERA P11-144, QG18DE, 09. 2001г.,xenon, LPG AGIS P13, инжектори Hana 1.9 Ω.
Изображение
DACIA LOGAN 2 1.5 DCI 75 FAP Euro 5
Изображение
Изображение
bojidar
Маниак

Мнениеот bojidar » 06 дек 2012, 22:58

Въпросът е защо ти не разбираш и защо аз не очаквам :!: :!: :!: не очаквам защото винаги се появяват такива като теб. Които са наясно с всичко но НЯМАТ ВРЕМЕ имат време да пишат и да дават диагнози но до там, че и решаваш кога да се оттеглиш от дебата :tz: . Ако беше добронамерен има лични съобщения на които щеше да ме попиташ което не разбираш и поемайки вината че пиша неразбираемо за да пазя някакъв етикет ще ти кажа че грам не се стараеш да разбереш имаш позиция уважавам ти я но защо хапеш?? нищо не искам от теб ,от какво се боиш??. най-добре надигай бирите и се успокой. п.с. равносметка....де го чукаш де се пука :bravo:
Потребителски аватар
HristoHristov
Маниак
Регистриран: 18 май 2008, 11:39
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: Варна-Цветния
Благодарил (а): 30 пъти
Изпратили благодарности: 8 пъти

Мнениеот HristoHristov » 07 дек 2012, 00:04

Вместо да пишеш това, което никой не иска да чете,защо не се успокоиш и не размислиш? :?:
горд NISSAN-джия, Primera P11 седан, GA16DE, 97г, LPG BSM-Cargas
Mazda Demio 1.5, LPG TamonaGas by krdonev
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Infiniti G35 Sport Sedan
Благодарил (а): 132 пъти
Изпратили благодарности: 441 пъти
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 07 дек 2012, 04:53

Не се карайте, няма смисъл :) Клубът си е клуб, помощта си е помощ... Има много стойностни хора във форума, които не са членове на клуба, но това не им пречи да си помагат един на друг, да участват в инициативи и да идват по срещи...От там нататък, членската карта и членството в Клуба са въпрос на избор....Ако някой се чувства горд, бидейки част от клуба, те ти причина. Ако някой иска да допринесе с идеи, ето още една. Ако на някого му харесва какво се случчва в Клуба, пак причина да стане член....Ако имате много пари и искате да подпомогнете развитието на Клуба, още една причина :)

Нека не се караме, Коледа идва....празници....нека се радваме на малките неща, а не да се караме като третокласници за глупости и да се разправяме кой какво имал предвид :)

Весели празници на всички :)
bojidar
Маниак

Мнениеот bojidar » 07 дек 2012, 04:56

:bravo: единия дава диагнози, другия знае на кой какво му се чете и кой е неспокоен,дължината на изреченията станаха по важни от съдържанието им, колеги моля ви, четете :!: , има тема с въпрос на който отговарям,АЗ отговарям за себе си :!: от там имаше мнение на което отговорих,дори обсъдих и хора като Georgi471 които нямат време :!: но надявам се биха помогнали в инициативите на клуба. Нямаш време но виждаш начинанието и помагаш както можеш,за целта то трябва да е на по видно място според мен. Слагането на 1ва страница на такава тема била задължение :?: .. не мисля че е така и не съм имал това в предвид,нито се заяждам нито критикувам :!: всеки може да прочете хронологията и да си направи извод,повече нямам какво да кажа.
bojidar
Маниак

Мнениеот bojidar » 07 дек 2012, 12:48

За 3 мин. си ме изпреварил с помирителния си пост. Докато си го пускал съм скъсявал изреченията за да е разбираемо :thumbs up: , сега изглежда че съм писал след миротворната ти молба, НЕ е така :!: :thumbs up: , това за протокола. П.С. весели празници на всички, желая здраве :!:
Потребителски аватар
tzankov
Маниак
Регистриран: 03 май 2012, 16:28
Автомобил/Car: Almera N16
Контакти:

Благодарности за Клуба!!!!!!

Мнениеот tzankov » 22 авг 2013, 18:33

Преди 3 дни използвах картата за членство за отстъпка в ЕВРО 07
от цена - лагер главина 59 лв и преден маркуч спирачки 29 лв или 88 лв платих 69 лв
Благодаря!
Горд член на Клуб Нисан България съм!!!! :bravo:
:nissanking:
Инвентаризации, Проверки, Контрол, Ревизии на Работещи и не работещи бизнеси!!! Продажба на Бизнеси!!!
Citroen C5 2.0hdi 110Hp автоматик 2002
Renault Laguna 2.2 dci 150 кс/ 2002 г.
Nissan Primera 1.6i 99 кс/ 1999 г.
Renault Twingo 1.2 55 кс/ 1993 г.

Върни се в “Нисан Клуб България”