Допитване: Какво бихте искали да ви предложи Н.К.Б.?

Въпроси и отговори относно Нисан Клуб България и членството в него.
Потребителски аватар
caviara
INSANE
Регистриран: 22 яну 2007, 22:58
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: София
Благодарил (а): 36 пъти
Изпратили благодарности: 38 пъти
Контакти:

Допитване: Какво бихте искали да ви предложи Н.К.Б.?

Мнениеот caviara » 23 фев 2012, 00:00

Както повечето от вас знаят, имаме регистриран клуб, членуването в който, освен задължението за членски внос, дава определени привилегии, във вид на отстъпки (в определени вериги, които са договорени до момента, като списъка се разширява постепенно). Така се случва, обаче, че не всеки човек има интерес само за материални облаги (за да няма полемики на тази тема, говоря за мен, като пример) или просто не се интересува, от конкретните направени до момента...
След първоначалният наплив на хора се получи интересна картинка - имаме нови членове, но са средно по 1-2 на месец
Също така, мое лично наблюдение е, че повечето от ценните хора за форума не са членували в клуба, да не говорим, че изобщо са се дръпнали от форума (тук, не искам да получавам никакви коментари, от никой, просто защото изказвам лично мнение и не натоварвам никого с него)

Въпросът, който ние от УС и хората, които имат пряко влияние върху организацията и развитието на клуба и форума, бихме искали да зададем изглежда простичък, но е с много сложен отговор:

Какво би ви привлякло вниманието и би ви накарало да членувате в Нисан Клуб България?

Държа да се отбележи, че в тази тема няма да се толерират никакви остри изказвания нападки и други подобни, Всеки има право да изкаже личното си мнение, но без това мнение да обижда нечий чужд интерес.
Ще замоля за много строг контрол от страна на модераторският екип, т.е. мненията да се модерират много по-строго от обичайното, понеже целта на тази тема е да се намери начин да се сплотим, а не да се изпокараме :thumbs up:
"You become responsible, forever, for what you have tamed"
"I know what i bring to the table...
...so trust me when i say i'm not afraid to eat alone."
Изображение
Потребителски аватар
asenasy
Маниак
Регистриран: 21 апр 2008, 20:04
Автомобил/Car: Primera Wagon WP11
Град/City: СОФИЯ
Изпратили благодарности: 1 път

Re: Допитване: Какво бихте искали да ви предложи Н.К.Б.?

Мнениеот asenasy » 23 фев 2012, 09:46

Доста хора от форума ме познават, но аз все още не съм член на клуба. За мен членството е поемане на определени задължения и участие в прояви. Предимно поради липса на време не съм член. Не ме притеснява и стойността на членския внос.
За привилегии - не мисля, че разни отстъпки биха ме привлекли за членуване.
Ще участвувам във всички прояви в зависимост от свободното си време, защото ми е приятно и забавно да бъда с хората от форума. Също така ще споделям и знания натрупани с годините, за да помагам когато мога.
Успех!
Renault Clio бегачка
Toyota Yaris
Mercedes E270 CDI
Mercedes E200 coupe
長谷川 Hasegawa (long valley river) 敦士 Atsushi (kind gentleman)
Потребителски аватар
madboy
INSANE
Регистриран: 01 дек 2008, 19:30
Град/City: гр. София
Благодарил (а): 12 пъти
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот madboy » 23 фев 2012, 14:17

За мен (частен случай, но не само) да членувам в автомобилен клуб, винаги е било, просто за престиж. Никога не съм очаквал някакви ползи и облаги. А ако се появат такива- ми добре дошли. Иначе винаги има варианти за отстъпки и по други линии, някой път даже по-изгодни.
Единственото нещо, което приемам за задължение е да присъствам, да дам идеи, предложения, или да дам моя вот при решенията на ОС. За което пък има начини и да не присъствам лично.(има членове от цяла България, не всеки може да дойде в определения ден)
Относно членския внос- плащам го за да може клуба да се развива, по един или друг начин, което пък ме радва.
Не съм член тук, защото вече членувам в друг клуб. Но това не значи, че не мога някой ден да цъфтна и тук. :D

:thumbs up:
ex. Primera GA16DE л.г. 1997; Ford Ka coupe-hardtop, Ford Focus 2.0
Душевно болен, духовно богат, морално дезоориентиран; Парите свършват, глупостите не.
Потребителски аватар
caviara
INSANE
Регистриран: 22 яну 2007, 22:58
Благодарил (а): 36 пъти
Изпратили благодарности: 38 пъти
Контакти:

Мнениеот caviara » 30 мар 2012, 09:47

До тук видях само две интересни мнения, от хора, които са повече идеалисти :pardon:
Явно допуснах грешка с тази тема и мисля, до няколкодена да изчезне :pardon:
"You become responsible, forever, for what you have tamed"
"I know what i bring to the table...
...so trust me when i say i'm not afraid to eat alone."
Изображение
Потребителски аватар
Svetlix
INSANE
Регистриран: 28 мар 2006, 18:38
Автомобил/Car: Almera N15
Благодарил (а): 7 пъти
Изпратили благодарности: 3 пъти
Контакти:

Мнениеот Svetlix » 30 мар 2012, 10:25

Ето и мнение на един от членовете:

Не членувам тук заради отстъпките и благата. Правя го защото обичам марката, харесвам хората тук, някои даже са ми приятели (така ги чувствам аз), интересно ми е всичко свързано с марката ...

Не е тайна, че имам кола и от друга марка. Влизам във форума им но нито по срещите им ходя, нито стикери имам ... просто :nissanking:
Изображение
N15 SRi, GA16DE (1998)
VW Passat 1.9 TDI AFN (1999)
ex. P10 SLX, CD20 (1993)
Потребителски аватар
Fand
INSANE
Регистриран: 31 дек 2008, 01:03
Автомобил/Car: Primera P11-144
Град/City: Пловдив/Айтос
Благодарил (а): 1 път
Изпратили благодарности: 6 пъти
Контакти:

Мнениеот Fand » 30 мар 2012, 11:27

caviara написа:До тук видях само две интересни мнения, от хора, които са повече идеалисти :pardon:
Явно допуснах грешка с тази тема и мисля, до няколкодена да изчезне :pardon:

Не бих ги нарекъл идеалисти, а реалисти. И не мисля, че темата е лоша - напротив. :bravo: Може би ще накара повече хора да се замислят защо са и не са в клуба. Добре е членството да се обмисли, преди да се извърши, защото то не е свързано единствено с отстъпки. Ако принципно някой, дори и да има доброто желание, не може да си поеме задълженията и отговорностите, когато има такива, винаги ще остане съмнението, че целта му е материална. :pardon:

Моето мнение е това: [quote="asenasy";p=363438]Доста хора от форума ме познават, но аз все още не съм член на клуба. За мен членството е поемане на определени задължения и участие в прояви. Предимно поради липса на време не съм член. Не ме притеснява и стойността на членския внос.
За привилегии - не мисля, че разни отстъпки биха ме привлекли за членуване.
Ще участвувам във всички прояви в зависимост от свободното си време, защото ми е приятно и забавно да бъда с хората от форума. Също така ще споделям и знания натрупани с годините, за да помагам когато мога.
Успех!
, и не мога да го изкажа по-добре. :thumbs up:

Това не означава, че примерно и аз няма да се включа някой ден... :think:
По ред на номерата: P11-144,QG18DE,ГИ / Renault Twingo - 1995, АГУ / Мазда 6 комби - 2005, 2.3, 4х4, ГИ
Потребителски аватар
Landi
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 11 май 2006, 08:22
Автомобил/Car: Primera P12
Благодарил (а): 101 пъти
Изпратили благодарности: 45 пъти
Контакти:

Мнениеот Landi » 30 мар 2012, 11:30

Нищо материално не искам да ми предлага НКБ.
Приятелството е предостатъчно, Светликса го е описал доста ясно.
Primera P12 Sport, QR20DE, 12/02, Landi-LSI-ONE Изображение
Micra K12 , 5HB, CR12DE, 12/04, Landi-LSI-ONE Изображение

NISSAN cars, INSANE drivers, DE engines INSIDE
ex K12 Sport- CR14DE+LPG
ex P10 SLX- GA16DE+LPG
ex K11 SLX - CG10DE+LPG
Потребителски аватар
Fand
INSANE
Регистриран: 31 дек 2008, 01:03
Автомобил/Car: Primera P11-144
Град/City: Пловдив/Айтос
Благодарил (а): 1 път
Изпратили благодарности: 6 пъти
Контакти:

Мнениеот Fand » 30 мар 2012, 11:40

Landi написа:Нищо материално не искам да ми предлага НКБ.

Ми то приятелството и без клуб може да го има. Защо да се регистрирам тогава. :?
По ред на номерата: P11-144,QG18DE,ГИ / Renault Twingo - 1995, АГУ / Мазда 6 комби - 2005, 2.3, 4х4, ГИ
Потребителски аватар
Landi
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 11 май 2006, 08:22
Автомобил/Car: Primera P12
Благодарил (а): 101 пъти
Изпратили благодарности: 45 пъти
Контакти:

Мнениеот Landi » 30 мар 2012, 11:44

Fand написа:[quote="Landi";p=368760]Нищо материално не искам да ми предлага НКБ.

Ми то приятелството и без клуб може да го има. Защо да се регистрирам тогава. :?

Ами как да ти отговоря - чудех се къде да похарча 30 лв, та затова се регистрирах :)
Primera P12 Sport, QR20DE, 12/02, Landi-LSI-ONE Изображение
Micra K12 , 5HB, CR12DE, 12/04, Landi-LSI-ONE Изображение

NISSAN cars, INSANE drivers, DE engines INSIDE
ex K12 Sport- CR14DE+LPG
ex P10 SLX- GA16DE+LPG
ex K11 SLX - CG10DE+LPG