Nissan Skyline R34 GT-T

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
Burningwick
Новак
Регистриран: 21 юни 2009, 11:17
Автомобил/Car: 200SX S13

Re: Nissan Skyline R34 GT-T

Мнениеот Burningwick » 22 яну 2010, 09:15

Еххх... ако вземеш да ме изпревариш... :smash: :wink:
По-горе почетох, че ще имаш финансиране от продажбата на друг автомобил... Моят съвет е много добре да си сметнеш консумативите - Гуми, филтри, масла (имай в предвид, че това на двигателя се сменя на 5-6к км., а не на 10-12к като на някоя кошница), приготви си през ден да сипваш по 50-60лв гориво (ако караш прилично)... имай в предвид че това е един сериозен разход (освен тунинга, за който колегите споменаха че ще те удари манията), а ако вземеш читава 34-ка вероятноста да имаш технически проблеми (по-скъп ремонт) е много минимална.
Не ме разбирай погрешно.. не искам да те разубеждавам ни най-малко.. приеми го като съвет от човек, когото се е изпатил.. и седни да посмяташ малко, като приключиш умножи сумата х2 и ако ти излиза сметката - действай!
Искрено ти пожелавам успех! (все пак и аз съм метнал оче на няколко 34-ки, но според това как ще се развият нещата в следващите 6 месеца ще видим дали ще е ГТТ или ГТР) :thumbs up:
Kouki S14
phantasm
Регистриран: 16 юни 2008, 21:27
Автомобил/Car: Patrol Y60

Мнениеот phantasm » 22 яну 2010, 11:18

Burningwick"228311 написа:Еххх... ако вземеш да ме изпревариш... :smash: :wink:
По-горе почетох, че ще имаш финансиране от продажбата на друг автомобил... Моят съвет е много добре да си сметнеш консумативите - Гуми, филтри, масла (имай в предвид, че това на двигателя се сменя на 5-6к км., а не на 10-12к като на някоя кошница), приготви си през ден да сипваш по 50-60лв гориво (ако караш прилично)... имай в предвид че това е един сериозен разход (освен тунинга, за който колегите споменаха че ще те удари манията), а ако вземеш читава 34-ка вероятноста да имаш технически проблеми (по-скъп ремонт) е много минимална.
Не ме разбирай погрешно.. не искам да те разубеждавам ни най-малко.. приеми го като съвет от човек, когото се е изпатил.. и седни да посмяташ малко, като приключиш умножи сумата х2 и ако ти излиза сметката - действай!
Искрено ти пожелавам успех! (все пак и аз съм метнал оче на няколко 34-ки, но според това как ще се развият нещата в следващите 6 месеца ще видим дали ще е ГТТ или ГТР) :thumbs up:

еми мерси за съвета, но аз винаги си правя сметката
и това с умножението по х2 не е точно така , и с бензина също не е точно тъй :) тя сега тъс дето я карам ми харчи до 25 понякога щото много я настъпвам така че това не ме плаши никак. е в смисъл, ако се кара нормално харчи нормално 16-17
така по мои изчиления, ще вкарам една не малка сума за тунинг,само ще ми е трудно да намеря някои неща ама ще пиша за помощ ако трябва :mrgreen:
пък ще видим , може и тунингована р34 да ми изпадне което ще е много добре

за гт-р ките те са много скъпи да знеш не си струва,с малко пари отгоре и гт-т ще докараш характеристиките на гт-р и пак ще ти е по евтино
phantasm

Мнениеот phantasm » 22 яну 2010, 23:25

Благодаря за отделеното време !!! :thumbs up:
засега съм с вързани ръце и мисля че е просто излишно да продължавам да пиша , частите са второто стъпало от стълбицата както казахте. чакам развитие не нещата......
като дойде момента ще пиша да ми лиснете тъй да го кажа-малко виртуална вода :wink:

и нека темата да не се трие а да си остане така, после ще се продължи :pardon:
Последна промяна от phantasm на 23 яну 2010, 00:10, променено общо 3 пъти.
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 23 пъти
Контакти:

Мнениеот W2 » 22 яну 2010, 23:35

...ако искаш мога да я заключа! Когато дойде времето, драсни на някой мод едно ЛС за да я отвори...???
phantasm

Мнениеот phantasm » 23 яну 2010, 00:09

най добре :!:

Върни се в “Skyline & Exotic”