еи така не бяха ме наказвали

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак
Регистриран: 24 авг 2008, 12:28

еи така не бяха ме наказвали

Мнениеот gogo_glavata » 18 яну 2009, 21:20

Колеги искам да споделя днес как бях тотално прескочен от един изрод нисан съни GTI-R
уникална подиграфка със рб26.На доускорение долу горе му се опъвам но пак е трагично а от място е просто размзващо
Незнам как да коментирам чесно незнам доста добре е направена колата сподели момчето че е 2.1 строкната и е последно замерена на 476 коня (незнам дали е 100% истина,не го познавах до днес )
незнам как от такав мотор са изнасилва такава мощ ,и как ги слага на пътя
а момчето каза че си я ползва за евридеи кола и ме успокои че не са само гтр рите лягат ами и всички еволюшани и сти импреси в наща област
не бях обръщал внимание на тези коли досега но сега сам мноо посрамен а момчето иска 7 евра за тази кола което не ми се вижда много за таз уникална сила.Ще ме изгони жената от къщи
имам питане според вас заслужава ли си да махна скаилаина за да си купя сънито готово направено и да си го натскам уикендите
не сам го карал но след 2-3 ластика дето ми направи на магистралата чесно зех да си мисля че ми е мноо куц ская,а до днес си мислех че е доста сносна сила за сток кола :D
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
Потребителски аватар
Ka-Lin
Възкресител
Възкресител
Регистриран: 15 ное 2004, 12:05
Автомобил/Car: Qashqai
Град/City: Варна
Благодарил (а): 52 пъти
Изпратили благодарности: 91 пъти
Контакти:

Re: еи така не бяха ме наказвали

Мнениеот Ka-Lin » 18 яну 2009, 21:27

Не махай скайлайна - продай ми го :mrgreen:
А за сънито - вземай го без да му мислиш - тая кола е същинска рядкост :bravo:
Todio написа:..Да струва ли си? Ама като седнеш в кафето и другите коментират, колко са на далавера с газта - ти какво ще кажеш? Не е важно колко струва ремонта, по-важно е дакажеш, МОЙТА НА ГАЗ ВЪРВИ ПО-ДОБРЕ И ЗА 5лв ОТИДОХ ЕДИ КЪДЕ СИ.
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 23 пъти
Контакти:

Мнениеот W2 » 18 яну 2009, 21:40

Мисля си, че ако вкараш тези 7 евра в скайлайна ще я поизлекуваш от мъката... :thumbs up:
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак

Мнениеот gogo_glavata » 18 яну 2009, 21:54

не са чак такава рядкост само в моя регион има 4 стандартни за продаване между 4 и 5 хиляди евра сега ги гледах в нета
а р32 гтр и нема в момента за продавани в ЕИРЕ нито един нема на обява а гледам и в Япония цената им хич не е малка
сега разбрах че тез сънита били с на 180 сх двигателя само некакви пътища на масло били различни.
Голяма сила е туи чесно разболя ме не ме чустваше ваобще незнам как е възможно като го гледам отзад на кам 120-130 3та като му вкарва цялото играи и го пуска за малко и кам 140 пак го натиска на макс и о от там излита
не сам от наи големите разбиратели но сам пуквал от каране доста силни коли и не мисля че сам виждал нещо да опъва така.
а на 400 метра мисля че ще е размазващо питах го какви времана долу горе дава каза ми нямам идея не сам го замервал
а Калине относно гтр а много много се надявам да ми помагаш със обслужването , юни ще си го оставям в бг и наистина нежелая да го давам в ръцете на хора които разбират колкото мен, и да цъкат с език отсега се плаша като разбрах че се сменят 5или 6 не се сещам точно различни вида масла :D :D
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 23 пъти
Контакти:

Мнениеот W2 » 18 яну 2009, 22:05

Потребителски аватар
alekangg
INSANE
Регистриран: 19 апр 2005, 12:42
Автомобил/Car: Almera N15
Град/City: София
Благодарил (а): 12 пъти
Изпратили благодарности: 27 пъти

Мнениеот alekangg » 18 яну 2009, 22:50

Болната тема за мен... ГТИ/Р :shock: Тия бараки, дори стокови са много зли, да не говорим за правени
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак

Мнениеот gogo_glavata » 19 яну 2009, 20:08

еволюшън килър му викали
:lol: :lol:
нема ли некое такова на драг реисинга в бг
мисля че модифицирано ще се представя по добре от повечето роуд карс на драга.
но това е мое мнение и се основава не на времена а на визуална преценка.
начина по които ме прибира е както аз прибирам 320 ските сериозно говоря :D
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
kalin1983
Редовен
Регистриран: 08 юли 2008, 15:46
Автомобил/Car: 300ZX Z31

Мнениеот kalin1983 » 20 яну 2009, 10:39

Какво ми хвалиш този смотан Скаилайн нали е сток какво искаш, ти май не си карал/возил на бърза кола. Има много коли които ще ти дадат БИНОКАЛА, не си мисли че е толкова бърз твоя Нисан, но може да стане. :bravo:
Потребителски аватар
Wiliams
Регистриран: 11 ное 2008, 20:57

Мнениеот Wiliams » 20 яну 2009, 11:35

kalin1983 написа:Какво ми хвалиш този смотан Скаилайн нали е сток какво искаш, ти май не си карал/возил на бърза кола. Има много коли които ще ти дадат БИНОКАЛА, не си мисли че е толкова бърз твоя Нисан, но може да стане. :bravo:

Е пич щом за тебе Skyline е смотана кола сигурно в гаража ти е пълно с Lambo,Ferari,Pagani и т.н :bravo: Нищо лично,никакви нападки ама Skyline си е достатъчно бърз автомобил и сток, друг е въпроса,че малкото Sunny е доста по лекичко за мощноста си,а в сток варянт не е кой знае какво. :pardon: http://vbox7.com/play:8c9c7d1e може да се пробва с е тая машина ,където вече е играл силовия тунинг,все пак доколкото разбрах и мъника е бил добре подготвен (към 475 коня :shock: , возил съм се в BMW 8 серия с толкова мощ и повярваи 280 км\ч ги няма за нищо), а тежи доста над Nissan-чето :roll:
Потребителски аватар
alekangg
INSANE
Регистриран: 19 апр 2005, 12:42
Автомобил/Car: Almera N15
Град/City: София
Благодарил (а): 12 пъти
Изпратили благодарности: 27 пъти

Мнениеот alekangg » 20 яну 2009, 11:52

Еее, тука се напълнило с капацитети пак. Скайлайн не било нищо особено стоков, за другия съни гти/р също не е нищо особено. Я кажете кои коли са особени за вас, не говорим за тунинг, понеже може и лада да има 300коня.
kalin1983
Редовен

Мнениеот kalin1983 » 20 яну 2009, 14:14

Сток Скаилайна е нищо особено, мога да ти го докажа ти само го намери. Ти какво искаш да да върви колкото правените?!?!?!?!?!!!!!???!?!? В БГ има поне 40-50 коли които ще го направят на ТРЕСКИ.
Ами ОК, ако имаш някоя бърза твоя кола може да уреди едни два старта. За Скаилайна R32 GTR TT STOCK може и на пари само да го докара в БГ.
kalin1983
Редовен

Мнениеот kalin1983 » 20 яну 2009, 14:18

Wiliams написа:
kalin1983 написа:Какво ми хвалиш този смотан Скаилайн нали е сток какво искаш, ти май не си карал/возил на бърза кола. Има много коли които ще ти дадат БИНОКАЛА, не си мисли че е толкова бърз твоя Нисан, но може да стане. :bravo:

Е пич щом за тебе Skyline е смотана кола сигурно в гаража ти е пълно с Lambo,Ferari,Pagani и т.н :bravo: Нищо лично,никакви нападки ама Skyline си е достатъчно бърз автомобил и сток, друг е въпроса,че малкото Sunny е доста по лекичко за мощноста си,а в сток варянт не е кой знае какво. :pardon: http://vbox7.com/play:8c9c7d1e може да се пробва с е тая машина ,където вече е играл силовия тунинг,все пак доколкото разбрах и мъника е бил добре подготвен (към 475 коня :shock: , возил съм се в BMW 8 серия с толкова мощ и повярваи 280 км\ч ги няма за нищо), а тежи доста над Nissan-чето :roll:

Какво очакваш от един Скаилайн сток и от много пипано СЪНИ да вървят наравно ли, няма как да стане, затова написах, че не е нищо особено понеже се пишеше за тези два автомобила.
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак

Мнениеот gogo_glavata » 20 яну 2009, 19:33

колко не върви нисана незнам но даржа докам 200 335д ръчка на 30 000 км
ако некои е бил в такова бмв ще му е ясно за какво вървене става,
спокоино прибирам М3 е36 3 литровата ама спокоино за евото незнам :lol:
от тва си вадя изводи
но очевидно тук сички са карали ХЕ та и знаят какво е сила :lol:
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
kalin1983
Редовен

Мнениеот kalin1983 » 20 яну 2009, 19:37

Когато докараш Нисана в бг обади се да те разцета като стар лешник :lol:
Потребителски аватар
PAT-ROLLL
Маниак
Регистриран: 09 яну 2009, 14:44
Автомобил/Car: Patrol Y60
Град/City: Перник 0899195924

Мнениеот PAT-ROLLL » 20 яну 2009, 19:45

kalin1983 написа:Когато докараш Нисана в бг обади се да те разцета като стар лешник :lol:
Качи некоя снимчица да видим с кво ги цепиш :ooops:
Nissan Patrol GR Y61 :D Nissan 300 ZX Z31 :mrgreen: Nissan Patrol GR Y60 :pardon:
ИзображениеИзображение

Върни се в “Skyline & Exotic”