Надявам се да ме приемете

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак
Регистриран: 05 окт 2008, 16:28
Автомобил/Car: 100NX B13

Re: надявам се да ме приемете

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 23:36

хленчиш повече от жена ми :idea:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
Oyama
INSANE
Регистриран: 20 сеп 2005, 20:57

Мнениеот Oyama » 08 окт 2008, 23:42

Май не си и обръщал внимание от доста време :smiah: , добре ще е и за двама ви.
Имам за продажба за 200СХ - преден капак, дискове + 4бут. апарати от S14, абс + абс еку , виско перка , спортен тампон за скорости.
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 23:44

ояма не съди по себе си ве пич :wink:
WWW.BIZZART.INFO
MaXo
Маниак
Регистриран: 24 сеп 2006, 10:21

Мнениеот MaXo » 08 окт 2008, 23:47

За кое хленча, че нещо не се сещам къде усети хленчене?
//// 0886443793
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 23:49

MaXo написа:Сега да кажа малко за пистите ... Оямата искаше да ходи на дрифт събора ... и аз му казах ... пич кво да правиш там ... да дадеш 200лв за бензин + други разни разходи ... после 20 или 25лв за да караш и за капак даже да те ползват да им поработиш малко ... плащаш ... а персонал няма.След това някой като турбоделтата да те коментира... да точно турбоделтата му казах хаха ... викам му ... Оямка сипи си тия пари за бензин и по-добре да си караш в София ... има няма 500км нощно каране в София.И Оямката сега редовно излиза и кара нощно време в София ... дрифти където е възможно и няма движение.Аз също си правя кефа нощно време ... рядко, но когато ходя до Бояна пътя е има няма 30км отиване и връщане ... та през тия 30км доста интересни моменти има... аз предпочитам да се науча да карам на улицата ... а не на картинг писта. :) Картинг писта на която средната скорост е 70км/ч ... е браво бе ... кво да правя там ... на Калояново средната скорост е 90-100км/ч. И тва е средна скорост въпреки дългите прави ... еми не ме влече мен ... ако някога има сериозна бърза писта ще карам... но да бия толкова път за това ... не мерси. И кво да говорим за Калояново след последната история ... е може да се радваме с Оямата, че не сме отишли ... за кво да ни е кофти после. :)

е го ве....... та то само хленчене не го ли виждаш :lol:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
Oyama
INSANE
Регистриран: 20 сеп 2005, 20:57

Мнениеот Oyama » 08 окт 2008, 23:54

75 turbodelta написа:ояма не съди по себе си ве пич :wink:

Пич то майтап бива бива ама.. Я кажи ми верно къв е смисъла да се занимаваме тука? Тва ли искаше да постигнеш като се регистрираш ?
Имам за продажба за 200СХ - преден капак, дискове + 4бут. апарати от S14, абс + абс еку , виско перка , спортен тампон за скорости.
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 09 окт 2008, 00:03

не си ми чел явно първия пост или ти е убягнал смисъла му :wink: в никакъв случаи не съм искал да ви разваля тука хегемонията но след като прочетох всички теми в тоя раздел ми направи впечатление че се кефите да засирате хората които не знаят като вас думички от нета ..........та затва стаа дума :idea:
WWW.BIZZART.INFO
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 09 окт 2008, 00:04

75 turbodelta написа:
MaXo написа:Сега да кажа малко за пистите ... Оямата искаше да ходи на дрифт събора ... и аз му казах ... пич кво да правиш там ... да дадеш 200лв за бензин + други разни разходи ... после 20 или 25лв за да караш и за капак даже да те ползват да им поработиш малко ... плащаш ... а персонал няма.След това някой като турбоделтата да те коментира... да точно турбоделтата му казах хаха ... викам му ... Оямка сипи си тия пари за бензин и по-добре да си караш в София ... има няма 500км нощно каране в София.И Оямката сега редовно излиза и кара нощно време в София ... дрифти където е възможно и няма движение.Аз също си правя кефа нощно време ... рядко, но когато ходя до Бояна пътя е има няма 30км отиване и връщане ... та през тия 30км доста интересни моменти има... аз предпочитам да се науча да карам на улицата ... а не на картинг писта. :) Картинг писта на която средната скорост е 70км/ч ... е браво бе ... кво да правя там ... на Калояново средната скорост е 90-100км/ч. И тва е средна скорост въпреки дългите прави ... еми не ме влече мен ... ако някога има сериозна бърза писта ще карам... но да бия толкова път за това ... не мерси. И кво да говорим за Калояново след последната история ... е може да се радваме с Оямата, че не сме отишли ... за кво да ни е кофти после. :)

е го ве....... та то само хленчене не го ли виждаш :lol:

Не го виждам ... аз така като гледам ти обяснявам кво мисля за "пистите" ... това, ако е хленчене не знам ... да пусна и някоя сълзичка а?
//// 0886443793
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 09 окт 2008, 00:07

75 turbodelta написа:не си ми чел явно първия пост или ти е убягнал смисъла му :wink: в никакъв случаи не съм искал да ви разваля тука хегемонията но след като прочетох всички теми в тоя раздел ми направи впечатление че се кефите да засирате хората които не знаят като вас думички от нета ..........та затва стаа дума :idea:

И за да не си голословен ... що не пуснеш линкове към тия теми да видим къде точно го е имало тоя момент?
//// 0886443793
Потребителски аватар
nissann
INSANE
Регистриран: 30 дек 2007, 15:25
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София / Пазарджик

Мнениеот nissann » 09 окт 2008, 00:09

75 turbodelta написа:не си ми чел явно първия пост или ти е убягнал смисъла му :wink: в никакъв случаи не съм искал да ви разваля тука хегемонията но след като прочетох всички теми в тоя раздел ми направи впечатление че се кефите да засирате хората които не знаят като вас думички от нета ..........та затва стаа дума :idea:

Пичага това е форум а не ринг или маса на която всички да си ги мериме ! Този форум сам по себе си има правила и най-малкото не ти ли е малко неудобно да се режеш на хора който дори не пзонаваш?! Айде стига сте се регистррали само да спамите и да се ежите и да обяснявате как никой нищо не знае а вие знаете всичко! Това е форума като не Ви харесва не се регистрирате!Надали ще успеете да го промените,като се заяждате на СЪФОРУМЦИТЕ СИ!
П.С. Съжалявам за ОФФТОПИКА!!!
日産自動車株式会社
Изображение
CA 9163 BH
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 09 окт 2008, 00:09

не мисля че си толкоз прост че да не намериш сам .........
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 09 окт 2008, 00:10

nissann написа:..................!

:smiah: тоз па и тои :pardon:
WWW.BIZZART.INFO
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 09 окт 2008, 00:19

75 turbodelta написа:не мисля че си толкоз прост че да не намериш сам .........

Недей да минаваш с тия ... прост съм мнооо ... покажи линковете ... нали скоро си ги чел ... ще се сетиш за темите. :D Никога не съм се заял с някой безпричинно ... а злоба в мен няма ... когато има ... аз пиша и говоря по съвсем друг начин.Тези, които ме познават могат да потвърдят това!!!

Не знам какво злоба откри в това, че се чудя как човек може да има ГТР, който иска да кара напълно сток... първи абсурд, който ме втрещи ... и не само мен.След това твърди, че има механик, който прави 15-16 ГТР и има лично 2 ... в следващия момент решава да пита не механика си как да си засили колата ... а да пита тук ... дето никой няма ГТР ... все едно някой приятел на Владо Мантата да пита във форум в САЩ как да си направи Манта Ц20ХЕ.После задава въпроса дали, ако смени помпата ще има осезаема разлика ... и тва е човек, който би трябвало да знае английски... и живее в Англия... а в Англия нищо чудно вече да има повече Нисани от колкото в Япония хехе
Последна промяна от MaXo на 09 окт 2008, 00:33, променено общо 1 път.
//// 0886443793
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 09 окт 2008, 00:22

MaXo написа:
Недей да минаваш с тия ... прост съм мнооо ... покажи линковете ... нали скоро си ги чел ... ще се сетиш за темите. :D Никога не съм се заял с някой безпричинно ... а злоба в мен няма ... когато има ... аз пиша и говоря по съвсем друг начин.Тези, които ме познават могат да потвърдят това!!!

аи да не те мързи прочети малко нали сам си писал бисерите щи е още по лесно да се ориентираш ........де видя някои да казва че си злобен или че злобееш маи се самобичуваш неволно а и тези определения по скоро ги ползвате вие :wink:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
nork
Маниак
Регистриран: 10 сеп 2007, 00:51
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: Варна
Благодарил (а): 8 пъти
Изпратили благодарности: 4 пъти
Контакти:

Мнениеот nork » 09 окт 2008, 00:26

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Това е чудесно, ама чудесно Ви казвам............
Още една тема запътила се към коша от този раздел на форума. :twisted:
P11-144 QG18DE / Метан - EX
Great Wall H3

Върни се в “Skyline & Exotic”