Надявам се да ме приемете

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
MaXo
Маниак
Регистриран: 24 сеп 2006, 10:21

Re: надявам се да ме приемете

Мнениеот MaXo » 07 окт 2008, 13:01

А бе бацко ти първо едвам се нави да го вземеш ... 2ро не си чел ... ама други сме чели вместо теб ... и ти тва инфо го имаше от нас ... без да четеш. :) Даваш пример с Гази ... ми дам ... имал си преки впечатления ... знаел си с какви части колата е показвала резултати ... нормално да не ти е нужно да четеш.Ама като го купи Нисана ... я кажи не налази ли sxoc форума? :)
//// 0886443793
Потребителски аватар
Oyama
INSANE
Регистриран: 20 сеп 2005, 20:57
Автомобил/Car: 100NX B13

Мнениеот Oyama » 07 окт 2008, 13:16

Да ама едно е да нямаш пари и да си земеш 200сх , друго е да имаш доволен бюджет за бегачка и още толкова за тунинг и да нямаш грижи.
И не е лошо да направим една тема в тоя форум за най честите модове по РБ26 и какви стейджове има разработени за него. Щот може и аз да налазя някоя годзила некой ден.
Имам за продажба за 200СХ - преден капак, дискове + 4бут. апарати от S14, абс + абс еку , виско перка , спортен тампон за скорости.
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 07 окт 2008, 13:47

Е за кво да пишем ... то е ясно ... няма нужда да се пише и чете. :)
//// 0886443793
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак
Регистриран: 24 авг 2008, 12:28

Мнениеот gogo_glavata » 07 окт 2008, 20:05

:D
Последна промяна от gogo_glavata на 11 фев 2014, 23:11, променено общо 1 път.
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
Потребителски аватар
dido_dobrev
INSANE
Регистриран: 12 дек 2007, 18:09
Автомобил/Car: Infiniti FX II 50
Град/City: Pleven
Благодарил (а): 40 пъти
Изпратили благодарности: 39 пъти

Мнениеот dido_dobrev » 07 окт 2008, 20:31

gogo_glavata написа:Махо разбирам че си запален на тема скорости и тунинг проекти.Това го разбрах :D :D
Надявам се след като ти обясня и ти да ме разбереш и да си оправиш тона че дразни!
На 30 год. сам сас семеиство и некакав скромен бизнес.Имам 14 човека за които ежедневно трябва да тарся работа+да ги наглеждам дали си я варшат
след като сварша се прибирам за да изпалня семеините си задалжения
работя 6 дена в седмица а на седмия обичам да разпускам сас скоростно каране по бак роадс.
и за да бада изцяло искрен сам заклет фен на бмв(в бмв форума сам чел някои твои коментари не толкови остри)в Балгария имам 2 е21 ци и една е30кабрио които продалжават да ме радват
но тук е много по лесно и ефтино да имаш расов японски автомобил отколкото немски и поради тази причина открих японската сила
невероятно доволен сам от лексуса субарото и нисана(3 силови коли на цена под 20к евра общо)
следиш ли мисалта ми???
Не сам ентусиаст като хората които пишат тук и никога няма да бада защото сам друг човек но тва не означава че немога да се кефя на качествена кола независимо от марката и.
Както поясних по горе прахосвам доста от времето си за да си изкарвам прехраната и затова нямам време да сабирам информация от форуми и особенно от англииски или американски които са пални с неразбираеми за мен термини и наименования(не бих си правил труда да ги превеждам)
И наи важното Махо даи да не ми казваш какво заслужавам и какво не!Не ти харесва темата ми малчиш и тва е :D
Аиде и другия пат Махо с мярка :D
П.С защо не ползвам буквата ъ защото трудно я намирам

:thumbs up:
Infiniti FX35 Facelift
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 07 окт 2008, 22:42

gogo_glavata написа:ако купувах за драг или дрифт щях да взема гтс по лесен за раздуване и подражка
не искам да звуча като капацитет щот не сам ,но преразказвам коментари на доста запознати механици визирам моя при които има на абонамент поне 15-16 гтр и незнам колко други нисана дрифтови. и тои лично притейава 2 гтр-а
аиде още малко снимки а ако мога да си пусна клипчетата от вчера като возих жената и брат и и тях ще кача :D

Добре нещо не ми се връзва ... влизаш да питаш за бенз помпа ... и как да го засилиш ... а твоя механик правил 15-16 ГТР-а .. а той лично имал 2 ... и ти решаваш да питаш тук вместо него?
//// 0886443793
Потребителски аватар
gogo_glavata
Маниак
Регистриран: 24 авг 2008, 12:28

Мнениеот gogo_glavata » 08 окт 2008, 13:53

:D
Последна промяна от gogo_glavata на 11 фев 2014, 23:12, променено общо 1 път.
GTR R32 twin t.
Legnum VR4
Impreza STI
Suzuki Cappucino x2
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак
Регистриран: 05 окт 2008, 16:28

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 22:01

gogo_glavata написа:..................

значи аз си взех 200 сх и се регистрирах преди седмица в тоя форум и прочетох целия 200 сх раздел и мога да кажа че мненията на ояма максо и компания "тунингисти" дет видиш ли били чели па до преди година нямаха и помен от тунинг ......са доста меко казано озлобени колега .......за съжаление това е деиствителноста в цялото бг форумното пространствои знаеш ли кое е наи смешното ........ ами максо беше админ в наи популярния тунинг.бг форум и се бореше за чист форум а тук сере ... (бих го попитал защо не се пробва да се остроумничи да речем в перформанс форума .....но надали ще получа адекватен отговор).........и според мен наи добрия подход е да не им обръщаш внимание на компетентността !! да си правят високотехнологичните лагави коли с китаиски части и множество коне които обаче не са на пътя а в гаража и в форумите :smiah: а те въпросните "тунери" видиш ли си карат на метан по 50 коня за да им е тънкаж и да имат пари да наливат у паметниците дет дори не смеят да извадят от софия даи им само ОМВ бояна да си мерят бубите кат са толкоз бързи драгаджии що не сме ги видяли на нито едно състезание :lol:
п.с. малко е кофти като за първо мнение ама те момчетата са си помислили че света се върти около техните кошари .....не мога да се съглася :thumbs up:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
achmo100nx
INSANE
Регистриран: 16 мар 2008, 14:21
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: Shumen
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот achmo100nx » 08 окт 2008, 22:21

75 turbodelta написа:

значи аз си взех 200 сх и се регистрирах преди седмица в тоя форум и прочетох целия 200 сх раздел и мога да кажа че мненията на ояма максо и компания "тунингисти" дет видиш ли били чели па до преди година нямаха и помен от тунинг ......са доста меко казано озлобени колега .......за съжаление това е деиствителноста в цялото бг форумното пространствои знаеш ли кое е наи смешното ........ ами максо беше админ в наи популярния тунинг.бг форум и се бореше за чист форум а тук сере ... (бих го попитал защо не се пробва да се остроумничи да речем в перформанс форума .....но надали ще получа адекватен отговор).........и според мен наи добрия подход е да не им обръщаш внимание на компетентността !! да си правят високотехнологичните лагави коли с китаиски части и множество коне които обаче не са на пътя а в гаража и в форумите :smiah: а те въпросните "тунери" видиш ли си карат на метан по 50 коня за да им е тънкаж и да имат пари да наливат у паметниците дет дори не смеят да извадят от софия даи им само ОМВ бояна да си мерят бубите кат са толкоз бързи драгаджии що не сме ги видяли на нито едно състезание :lol:
п.с. малко е кофти като за първо мнение ама те момчетата са си помислили че света се върти около техните кошари .....не мога да се съглася :thumbs up:

:thumbs up: що не си ги виждал на състезание ли ами щото не могат да стигнат до него ама и да стигнат .... :tz: Spam
Осрахте на човека темата
100NX GTI FOREVER
honda vtec and thier drivers are a waste of time and are dreaming, wishing they could probably one day beat a nissan vvl engine.
you guys keep on dreaming cause its never goin to happen.
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 08 окт 2008, 22:56

75 turbodelta написа:

Е го дървения философ ... знаех си, че ще се появиш по някое време. Аз 200сх имам от 3 години някъде ... и от 3 години ми е ясно какво да правя с моята кола ...и това, която съм искал е направено!!!Мисля, че е нормално да имам и други коли за возене и вършене на работа ... така, че компексарко скъп не мисля, че може да ме засегнеш с това, че имам Пунто на метан ... имам и една А4ка 1.8Т ... взех я преди по-малко от година ... демек сигурно не ми е било проблем да наливам още в Нисана... но явно съм преценил, че не е нужно повече!!!За твоята Алфа кво е показала по пистите, че не се сещам? И за кви писти говориш ... за картинг пистите ли хехе ... ми не мисля да ходя да карам на картинг писта.Ще бия 300км път и ще строша 200лв за да покарам 10мин на картинг писта ... е не мерси ... предпочитам да не съм признат от теб и да си спестя тея 10мин. В тунинг форума винаги съм нападал неадекватните типове ... в перформънс форума сигурно никой няма да пита дали, ако си смени бензиновата помпа на ГТР-а ще има осезаема разлика. :) А за това на кой как му е направена колата ... аз по моята нямам нещо, което да не е направено както трябва... едно нещо нямам дето да си кажа ... те това не трябваше така да стане! Да имам китайска турбина ... от която съм адски доволен и бих я сменил само, ако се счупи ... ама пуста му работа ... оказа се здрава.:) Ти ще се похвалиш с ГТ2860 ли ... браво на момчето хехе ... комплексарче страшно си!!! Кво се върти около моя кош бе ... аз нямам даже тема за колата си тук!!! Ама заради типче като теб може да пусна тема да се види колко некачествено е събрана хехе Нисана ми не се е чупил на път никога ... демек не виждам що да не смея да го вадя от София ... карал съм го до Сандански ... доволен хехе? Недей да го даваш толкова неграмотен ... не ти отива на всичката претенция за голяма работа. :)
//// 0886443793
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 23:07

но комент......... всички явно виждате за какво пуснах предния си пост сега чакаме следващия от отбора :idea:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
Oyama
INSANE

Мнениеот Oyama » 08 окт 2008, 23:09

75 turbodelta написа:

Видехме те и тебе великия дрифтер на калояново с великия италиянски кенеф - 2 минути - у дерето и айде чао довиждане :smiah: .
За кво ми е да си изкарвам колата от София, да отида в дълбока провинция и да ме коментира некой кибик като тебе, че имам китайски части по колата или че нямам пари да наливам в паметник? Да нямам турбо алфа че да е паметник? :pardon: И кой си ти че реши че са ми озлобени мненията? Я си виж поведението в тунинг форума - от 5 години не съм виждал по злобен и завистрлив селяк дето няма една добра дума да каже за никого ми единствено знае да злобее и да сере.
Имам за продажба за 200СХ - преден капак, дискове + 4бут. апарати от S14, абс + абс еку , виско перка , спортен тампон за скорости.
Потребителски аватар
75 turbodelta
Маниак

Мнениеот 75 turbodelta » 08 окт 2008, 23:14

някои друг има ли или това сте само "профи тунерите" :shock:
WWW.BIZZART.INFO
Потребителски аватар
Oyama
INSANE

Мнениеот Oyama » 08 окт 2008, 23:20

Профи тунери сте у русе, дето слагате кулери на атмосферни БМВ-та и после що не работи ? :bravo:
MaXo
Маниак

Мнениеот MaXo » 08 окт 2008, 23:25

Сега да кажа малко за пистите ... Оямата искаше да ходи на дрифт събора ... и аз му казах ... пич кво да правиш там ... да дадеш 200лв за бензин + други разни разходи ... после 20 или 25лв за да караш и за капак даже да те ползват да им поработиш малко ... плащаш ... а персонал няма.След това някой като турбоделтата да те коментира... да точно турбоделтата му казах хаха ... викам му ... Оямка сипи си тия пари за бензин и по-добре да си караш в София ... има няма 500км нощно каране в София.И Оямката сега редовно излиза и кара нощно време в София ... дрифти където е възможно и няма движение.Аз също си правя кефа нощно време ... рядко, но когато ходя до Бояна пътя е има няма 30км отиване и връщане ... та през тия 30км доста интересни моменти има... аз предпочитам да се науча да карам на улицата ... а не на картинг писта. :) Картинг писта на която средната скорост е 70км/ч ... е браво бе ... кво да правя там ... на Калояново средната скорост е 90-100км/ч. И тва е средна скорост въпреки дългите прави ... еми не ме влече мен ... ако някога има сериозна бърза писта ще карам... но да бия толкова път за това ... не мерси. И кво да говорим за Калояново след последната история ... е може да се радваме с Оямата, че не сме отишли ... за кво да ни е кофти после. :)
//// 0886443793

Върни се в “Skyline & Exotic”