Сини неволи

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
amsst
Маниак
Регистриран: 19 яну 2009, 22:39
Автомобил/Car: Bluebird U13
Град/City: Граовско

Сини неволи

Мнениеот amsst » 11 май 2009, 00:11

И така , драги приятели ..... любимия ми Нисан , машината , дето не знаеше ремонт от миналото лято , пострада в ПТП ! В петък вечрта , баща ми отнел предимство на една колежка с Опелче . Тя съотвено го протаранила . Слава Богу , пострадали няма , само уплашени . Сами се сещате кой е излязъл победител в тоя сблъсък . Пораженията по мойта кола не бяха също никак малки : бронята , лайсната над нея , спойлера .по малко и двата калника и капака . Решетката при удара изхвърчала и е напълно здрава . Фаровете и мигачите също са здрави ? ! Не и се дзверихме много , колата просто ни трябва . Стегнахме се за 2-та почивни дни си я оправихме . Е , верно е че не е перфектно но и ние - аз , баща ми и брат ми не сме некакви професионалисти . А иначе открих че това не и е първия сериозен удар , само че предния път хората са си я правили както трябва . Както и да е , пак сме в движение . :D П.П. : Добре ще ми дойде още един Нисан за части .
Шофирай разумно - спести си неприятности .
...........
По-добре е когато колата се разваля щото е стара , а не щото е калпава .
Потребителски аватар
marto_p11
Маниак
Регистриран: 15 юни 2008, 17:46
Град/City: София

Re: Сини неволи

Мнениеот marto_p11 » 11 май 2009, 01:42

Важното е да сте живи и здрави! Иначе поздравления за нисанчето и да го карате още дълго безаварийно! :thumbs up: :bravo:
Renault Clio 1.8 16в

Върни се в “Bluebird & Cedric”