Питане за 350 Z.

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
jirafa
Регистриран: 22 сеп 2011, 11:21

Питане за 350 Z.

Мнениеот jirafa » 22 сеп 2011, 11:53

Привет на Форума ! Харесвам Марката ,кой не е чъвал за GT-R, а от скоро по улиците на Варна ми се набива на очи Zки .И естествено ми се завартя в главата как да сe здобия и заслужава ли си такова съкровище 350Z. Близък мой приятел е луд на тема Mitsubishi в частност Eclips и покрай него земам сериозно да се замислям за японските коли .В момента карам Opel Astra GTC 115 k.c.. Интересно ми е като консумативи скапа ли е за поддръжка , забелязах че няма много писано във форума за този модел може би все още е скъп , но аз определено вече смятам как мога да сабера сумата за една добра Z-тка с manual скорости? И понеже след като я взема живот и здраве ще ме и е единствена кола заслужава ли си да се кара всекидневно ( не говорим за разход той е ясен ) или е просто кола за показ и тунинг. Аз не съм фен на upgrade-ите поради причина финансова , но нормалните джанти ,гуми са ясни .

Благодаря предварително !
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 23 пъти
Контакти:

Re: Питане за 350 Z.

Мнениеот W2 » 22 сеп 2011, 16:45

Аз мисля, че този автомобил не търпи компромиси в нито едно отношение, особено с консумативи, гуми и тн! Човек трябва да е психически и финансово подготвен за да си го позволи! Данъка във Варна например е 571лв ;) А с Астрата, просто няма нищо общо :pardon: :pardon:
Успех!

Върни се в “350 Z”