Nismo v3 wing, има ли почва у нас?

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
powerofABF
Регистриран: 23 юни 2020, 13:44
Автомобил/Car: 350Z
Град/City: София

Мнениеот powerofABF » 23 юни 2020, 13:54

Здравейте,

Нов собственик на 350Z, нов член на форума и т.н. новости. :lol:

Z33 е рядък модел за нашите географски ширини и няма много дискусии за автомобила. Още от преди купуването, знаех, че тая голохлювска задница трябва да бъде "пооправена". Та.. искам да метна Nismo v3 спойлер, някой нещо в България да има предвид? Или да търся от чужбинско?
Потребителски аватар
lord_darth_vader
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 08 окт 2004, 12:46
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Кюстендил/София
Изпратили благодарности: 138 пъти
Контакти:

Мнениеот lord_darth_vader » 02 юли 2020, 19:44

На мем си ми допада и без спойлер. Но щом те влече ...
Според мен няма да намериш тук (макар че никога не се знае).
Качи някоя и друга снимка. С кои спирачки е, кой двигател. Подобрения ако има. А най-добре отделна тема в този раздел на форума Моят автомобил
May The Force Be With You
-Primera P10 1,6SLX седан, GA16DS, NGK Iridium BKR6EIX, филтър K&N E-9192, колектор 4-2-1
Kayaba Ultra SR + пружини от eGT, 280мм дискове + 23.81мм помпа, LPG BRC AT90E (Electro-assisted) + JetSpark
-350Z Z33 base 214kW
powerofABF
Регистриран: 23 юни 2020, 13:44
Автомобил/Car: 350Z
Град/City: София

Мнениеот powerofABF » 06 юли 2020, 23:40

Да. От тук не съм се и надявал да намеря. По-скоро ако някой е поръчвал от проверени сайтове. Но в крайна сметка поръчах от ebay.co.uk, чакам да дойде. Честно да ти кажа и без спойлер също ми харесва. На снимки не ми харесваше особено, но на живо - да. Но тази кола заслужава да има.

Иначе колата е 2008ма - HR мотор, с Brembo спирачки и най-важното.. на 23 000км. :pardon:

Харесва ми колата, има доста добро поведение на пътя, върви дори малко повече отколкото очаквах, макар че си е не особено бърза :mrgreen: . Любопитно ми е какво време ще даде на 1/4 миля. Дават ги от високи 13ки до ниски 14ки според зависи от факторите (гуми, писта, условия, състояние). И така.. :)

Върни се в “350 Z”