Съвет за Nissan 300zx twin turbo

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Japan Power
Регистриран: 04 фев 2012, 04:42
Автомобил/Car: 300ZX Z31

Съвет за Nissan 300zx twin turbo

Мнениеот Japan Power » 04 фев 2012, 16:38

Здравейте приятели искам малко помощ от Ваша страна понеже все още не съм към клуба смятам скоро да си купя zx ако може малко препоръки,съвети...нали ме разбирате.Разгледах обявите в cars.bg и mobile.bg няма много избор за 300зх,колкото до Англия не виждам и там много избор като говорим за Pistonheads.co.uk и Autotrader.co.uk.Видях че колегата е писал за жълтия Nissan 300zx за 4500лв,че не е никак за предпочитане остава един вариант Сивия,който e 400 коня.Може ли някой да каже повече за тези коли,случайно да знаете нещичко за тях,все пак светът е малък.Благодаря ви предварително
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 18 пъти
Контакти:

Re: Съвет за Nissan 300zx twin turbo

Мнениеот W2 » 22 мар 2012, 20:38

Има нещо съществено тук, си мисля! Колкото по-бъгав екземпляр си намериш, толкова по-бързо ще "намразиш марката Нисан"!!! Тези автомобили са доста скъпо възстановими!!! Ако вземеш български (да ме прощават продавачите), 100% ще береш ядове и то скъпи!! ;) Затова си мисля, че ако държиш на този модел, то начина е дълго търсене, гледане, четене и в крайна сметка, едно що годе здраво автомобилче внесено от Европа! Ако количката е здрава, много по-лесно ще си я поддържаш и ще й се радваш! Ето един поглед навън! Ако търсиш кола за проекти, то 300ZX ми се струва, че не е подходящ! Тогава може би трябва да се насочиш към 200SX в повечето му модификации! За тях също важи това за внос от вън! Има теми на колеги, предполагам си разгледал раздела! Засега това от мен! Успех в начинанията!
Потребителски аватар
falco
Новак
Регистриран: 14 дек 2006, 16:18
Автомобил/Car: 300ZX Z31
Град/City: London
Контакти:

Re: Съвет за Nissan 300zx twin turbo

Мнениеот falco » 04 юни 2012, 23:13

Колега пиши на лични ти обесна за нисано
.Поздрави

Върни се в “300 ZX”