"Z-loster Черното Влечуго"

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
valsanik
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 26 мар 2007, 19:35
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: София
Благодарил (а): 6 пъти
Изпратили благодарности: 11 пъти

Re: "Z-loster Черното Влечуго"

Мнениеот valsanik » 31 мар 2011, 22:23

:oops: Моя грешка, заблудих се по това SS на муцуната. :oops:
За колата.....нямам буквички след като видях и клиповете :thumbs up: .....Ще се радвам да го видя на живо, пък и ако може да ме повозиш в него.След Нисаните ,мускулите са ми страст. :bravo:
Nissan Primera-97г P11-CD20TD 66kw Pioneer DEH-600BT+Tunder+bass Pioneer
Ex-Nissan Sunny-85г B11-CD17 44.9 kw 2 door sedan
VW MULTIVAN-87г-за екскурзии.
VW CARAVELLE 16 C Allrad-91г-за гората.
Потребителски аватар
454
Редовен
Регистриран: 10 фев 2011, 10:32
Автомобил/Car: 300ZX Z31

Мнениеот 454 » 31 мар 2011, 22:42

valsanik написа::oops: Моя грешка, заблудих се по това SS на муцуната. :oops:
За колата.....нямам буквички след като видях и клиповете :thumbs up: .....Ще се радвам да го видя на живо, пък и ако може да ме повозиш в него.След Нисаните ,мускулите са ми страст. :bravo:

Споко - нема се пУашиш ;)
Всичко дето е с марката Шевролет от онези години е имало опция да е SS - ама буквално..... Camaro, Nova, Chevelle, Malibu, Nomad, Impala, El Camino.......
А за возенето няма грижи - само си носи памперси и парфюм :)
snake
INSANE
Регистриран: 13 апр 2007, 20:51
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот snake » 02 апр 2011, 23:37

Изображение
So long, and thanks for all the fish
Потребителски аватар
akxel
Маниак
Регистриран: 08 апр 2008, 01:27
Автомобил/Car: 100NX B13
Град/City: Асеновград
Благодарил (а): 3 пъти
Изпратили благодарности: 17 пъти

Мнениеот akxel » 03 апр 2011, 16:54

и двете кефат няма спор ама V8 си е мания
тук в асеновград има един образ на име коцето дето се занимава само с американски коли сигурно го познаваш,ама е малко как да се израза..... не че е лош човека ама до сега има само една свястна кола дето я е реставрирал и то пак има кво да се желае.той на времето имаше камаро Z28 ако се налъжа,като го взема голям мерак голямо нещо.като всеки обвзет от мерака разглоби я за норматив след което седя с години на улицата ,после уж я беше вкарал в някой гараж да подготви купето за боя и така и нея видях повече тая кола,след това разбрах,че я бил продал :pardon:
та общо взето има много такива случки с него и тва имам впредви като казвам,че е малко......(несериозен)
1991 nissan 200sx
1999 nissan almera n15 1.4-продаден
2000 terrano 2 2.7tdi-продаден
1999 nissan primera p11 1.6 wagon
Потребителски аватар
BadAngel
INSANE
Регистриран: 16 мар 2005, 18:22
Контакти:

Мнениеот BadAngel » 03 апр 2011, 17:04

постни повече снимки на 300зх-а :)

кво мислиш да я правиш тая кола в крайна сметка? докарване в топ състояние и в гаража или ще си я караш :)
kokolin000
Маниак
Регистриран: 29 май 2008, 09:44
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: Русе

Мнениеот kokolin000 » 06 апр 2011, 04:29

опааааа и песен имаме с мускула http://vbox7.com/play:925a4a54
Изображение Изображение
музика без бас е като жена без цици , става ама и липсва нещо :)
90. 100nx ga16ds 138db
90. p-10eGT
Когато Александър Бел изобретил телефона видял, че има 2 пропуснати повиквания от Чък Норис и 2 неплатени фактури от М-тел.
fieldgar
Регистриран: 15 дек 2008, 16:29
Автомобил/Car: 280ZX S130

Мнениеот fieldgar » 06 апр 2011, 15:36

Колата е ясна, без коментар. :thumbs up:

Огромно впечатление ми направи камерата на филмчетата с американската машина от vbox. Усещането от филмчето е все едно си там на място :bravo:

Информация за нея?
Потребителски аватар
454
Редовен
Регистриран: 10 фев 2011, 10:32
Автомобил/Car: 300ZX Z31

Мнениеот 454 » 12 апр 2011, 11:20

BadAngel написа:постни повече снимки на 300зх-а :)

кво мислиш да я правиш тая кола в крайна сметка? докарване в топ състояние и в гаража или ще си я караш :)

Извинявам се, че отговарям през големи интервали, ама последната седмица ми беше маааааалко натоврена :)
Бях на целодневен курс по Citrix XenApp6 в продължение на 5 дни; накрая положих изпит; междувременно си затворих стените на гаража щото до сега беше само конструкция с навес; през това време ми се взриви корпуса на стартера на Шевролета и се занимавах и с него; отделно на това цяла събота прекарах в откритите мини на Кремиковци щото пичовете от АутоБилд искаха да ми ползват Хамъра за едно сравнение с Мини Купър :) ( броя ще излезне до 2-3 седмици ) и на финала се позанимавах и малко със Z-лостър.
На твоя въпрос: че съм фен на колите е ясно, но със сигурност няма да я докарвам до някакво умопомрачаващо фанатично състояние.
По-скоро бих я съхранил във вида, в който е и с течение на времето да внасям някакви леки корекции.
Като казах корекции - ето малко от последните:

Колата на мен ужасно много ми харесва с този кремав салон защото въпреки, че е прилично тясна я прави да изглежда просторна.
Както и да е: с тези прозрачни стъкла се чувствах като в аквариум и реших да го променя, а пък пакостника който ми слага фолиото видял начупения детайл над задните светлини, където седи третия стоп и в мое отстъствие решил да вложи малко творчество - то пък взе, че ми хареса :)
Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Но за да го направи качествено предвидливо го "убедих" какво следва ако не ми хареса ;)

Изображение

Ето го и крайния ефект, който на живо е доста по впечатляващ. Даже сега не е чак толкова осезаема липсата на сполер отзад, защото преди беше направо очеизваждаща и някак си колата седеше с недовършена задница.
ИзображениеИзображение

Учудващо дори за мен самия, но успях да разстрелям доста сполучливо на Цариградско ето този юбилеен 5.7 със 300 коня под капака ( благодарение на мудния GM-ски автомат ;) )
Изображение

Като се прибрах вкъщи пък забелязах слаб теч най-отпред в дясно - оказа се пробил семеринг на помпичката за течността на чистачките - плаче за нова :)
ИзображениеИзображение

И за финал бях вербуван от "Италиянската мафия" и без да искам да дразня никой ще го кажа - Гралето е уникална машина!
ИзображениеИзображение

[quote="fieldgar";p=311745]Колата е ясна, без коментар. :thumbs up:

Огромно впечатление ми направи камерата на филмчетата с американската машина от vbox. Усещането от филмчето е все едно си там на място :bravo:

Информация за нея?

Камерата беше Canon EOS-1Ds Mark III, но за да се получи желания ефект момчетата я използваха в комплект с уред подобен на този ;)
http://www.dvcity.com/dvshop/Proaim-700 ... amera.html

Но нека не забравяме, че явно момчетата си разбират от работата ;)
Потребителски аватар
valsanik
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 26 мар 2007, 19:35
Автомобил/Car: Primera P10
Благодарил (а): 6 пъти
Изпратили благодарности: 11 пъти

Мнениеот valsanik » 28 апр 2011, 00:33

454 написа:[quote="valsanik";p=310681]:oops: Моя грешка, заблудих се по това SS на муцуната. :oops:

Споко - нема се пУашиш ;)
Всичко дето е с марката Шевролет от онези години е имало опция да е SS - ама буквално..... Camaro, Nova, Chevelle, Malibu, Nomad, Impala, El Camino.......
А за возенето няма грижи - само си носи памперси и парфюм :)

От памперси нямаше нужда :smiah: Баце, голяма машина е този Шавел :bravo: Писах в темата "Благодаря", но и тук искам да ти кажа ,колко много се радвам ,че се повозихме с тази кола.Наистина е страшна.Пък и медийна звезда, имайки предвид клипа.Тенкс приятелю. :thumbs up:
Nissan Primera-97г P11-CD20TD 66kw Pioneer DEH-600BT+Tunder+bass Pioneer
Ex-Nissan Sunny-85г B11-CD17 44.9 kw 2 door sedan
VW MULTIVAN-87г-за екскурзии.
VW CARAVELLE 16 C Allrad-91г-за гората.