Нехарактерен шум при завъртане на волана на Нисан Ноте

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
cherno_more
Регистриран: 11 окт 2013, 20:34
Автомобил/Car: Note

Нехарактерен шум при завъртане на волана на Нисан Ноте

Мнениеот cherno_more » 20 окт 2013, 07:15

Здравейте.., имам Нисан-ноте от 2011 г.- януари. Преди няколко месеца се случи така, че трябваше да се сменя някакъв чарк на скоростната кутия, но след това започнах да чувам един или едно щракване да го наречем при завъртане на волана на ляво или на дясно. Чува се тъпо и глухо и само когато е с изключено радио в колата. Аз специално го чух в Мола, когато завивам за да влизам да паркирам. В сервиза на нисан ми твърдят и се кълнат, че всяка нова кола, го имала същия "проблем" и че не било нещо важно. Не съм ги карал, но смятам да ми демонстрират, как се чува и на чисто нова кола, моята е все още в гаранция. От Варна съм и ако някой има същия "проблем", моля да ми отговори или поне обясни от къде може да е. Техника казва, че преди 2-3 години, когато са продавали Тиида, се е случило нещо подобно на 1-2 коли, но шефа на сервиза е твърд. Благодаря предварително за някакви коментари, в момента не съм в България, но до 2 месеца ще се върна.
airborn
Регистриран: 21 юни 2010, 22:49

Re: Нехарактерен шум при завъртане на волана на Нисан Ноте

Мнениеот airborn » 14 ное 2013, 15:32

Не знам дали ще те успокои, но и при мен се чува. Аз съм с Note 1.6 aut/2010.
boardbraker
Регистриран: 09 мар 2014, 19:14
Град/City: Варна

Re: Нехарактерен шум при завъртане на волана на Нисан Ноте

Мнениеот boardbraker » 09 мар 2014, 19:28

Колега аз имам същия проблем с моя Note 1.6 16v 2011. И на мен ми се кълнат от Nissan , че при новите автомобили се чува този шум на мен ми направи впечатление че го прави този номер докато не е загряла ....

Върни се в “Tiida & Note”