Проблем - огледала и някои др. неща

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Антон Христов
Регистриран: 09 сеп 2014, 19:56
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: Плевен

Проблем - огледала и някои др. неща

Мнениеот Антон Христов » 18 фев 2015, 18:36

Марка:100
Модел:NX
Проблем/въпрос: Здравейте маниаци. Имам си едно Ниссанче с огледала от Фиат. Пича от който го взех не е искал да набива пари за оригинални. Та сега проблема е, че по моргите няма такъв и не мога да си намеря огледалца. Да поясня, че са ел. и въпроса ми е има ли друг модел с който да са съвместими? Друг проблем ми е парното и по точно: работи само на 4. Дали проблема е в самото копче за него или я някъде другаде? И за сега последен въпрос. Клаксона ми не работи. Пробвах да му дам ток директно от акумулатора, но не съм сигурен дали трябва да свири така. Та като натисна клаксона се чува едно чукане под капака. Отварям аз и гледам в ляво (гледано от към предницата) една черна правоъгълна кутия (извинявам се че не съм го снимал). Отварям и вътре две "неща" (извинявам се ама не знам какво са) сигурно някакви релета и едното от тях сиво на цвят ( не знам дали е от значение) като натиснеш клаксона и цъка. Та това са ми проблемите. Ако някой има решение/я да пише. Благодаря предварително и безаварийна колеги!!!
Потребителски аватар
MITA6KIQ
INSANE
Регистриран: 18 окт 2006, 18:08
Автомобил/Car: Stanza T11
Град/City: В.Търново
Благодарил (а): 3 пъти
Изпратили благодарности: 22 пъти

Re: Проблем - огледала и някои др. неща

Мнениеот MITA6KIQ » 18 фев 2015, 20:03

За огледалата виж колегата :arrow: viewtopic.php?f=59&t=17618
За плочката на парното :arrow: http://www.forum.nissanbg.com/viewtopic ... D%EE%F2%EE
За клаксона ,най вероятно е за смяна .... ако може пробвай с друг клаксон от някъде :wink:
P10 2.0eGT
K11 1.3 SS
Потребителски аватар
ici02
Маниак
Регистриран: 06 юли 2010, 20:44
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот ici02 » 19 фев 2015, 00:52

Мога да помогна с огледала.

posted via Mobile
N14 92г. CD20 日産
Антон Христов
Регистриран: 09 сеп 2014, 19:56
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: Плевен

Мнениеот Антон Христов » 23 фев 2015, 16:28

Мерси за инфото. Парното ще чака за сега то дойде пролет и без това :) Огледала ги оправя само да взема пари. Клаксона е готов, макар и малко побългарен, че нямаше маса та се наложи да изведа кабел до акумулатора. Сметнах, че така е най-лесно :)

Върни се в “100 NX”