Помогнете!!!! проблем с таргата

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
adamidovski
Регистриран: 17 авг 2013, 19:27
Автомобил/Car: 100NX B13
Град/City: Shumen

Помогнете!!!! проблем с таргата

Мнениеот adamidovski » 25 яну 2014, 21:34

Така, започвам направо колеги. Карам Нисан 100nx ии ми протече таргата откъм шофьорската врата... Някъде посредата на прозореца уплътнението между таргата и прозореца на шофьорската врата явно е сдало багажа и тече ТОООООООООЧНО на седалката ми...... Та така някой който може да ме упъти откъде да си поръчам това уплътнение, и по-подробна информация за него като какво е точно (наименование), марка(ако има изобщо), орентировъчни цении и т.н. Ще съм му безкрайно задължен :thumbs up:

П.С. Не изключвам и каналите да са се запушили(което е моя си теория) и с риск да изглеждам тъпо не я изключвам като възможност. Та да и ако някой знае как да се "отпушат" също може да споделя. Абе като цяло каквато и информация свързана с таргата ще ми е полезна, ако не в тази ситуация, то занапред :-P
Потребителски аватар
va4eto
Маниак
Регистриран: 22 яну 2009, 21:09
Автомобил/Car: Almera N15
Град/City: Габрово

Re: Помогнете!!!! проблем с таргата

Мнениеот va4eto » 26 яну 2014, 00:59

Проблема е в запушени канали. Когато дълго време не вали се събират прах и боклуци, и като завали малко дъжд се запушват и прокапва. Почисти хубаво под панелите, ако трябва с компресор надуй, където са каналите да се отпушат. Прегледай уплътнението за скъсано, разлепено. Аз моите упътнения където има напукано ги минава със черен силикон да запълня пукнатините.
Нисан Алмера 1.4, GA14DE, 98Г.
Потребителски аватар
bronko
INSANE
Регистриран: 15 май 2010, 07:22
Автомобил/Car: Almera N15
Благодарил (а): 162 пъти
Изпратили благодарности: 73 пъти

Мнениеот bronko » 26 яну 2014, 10:26

Здравей.
Свържи се с този колега. :thumbs up:
adamidovski
Регистриран: 17 авг 2013, 19:27
Автомобил/Car: 100NX B13
Град/City: Shumen

Мнениеот adamidovski » 26 яну 2014, 12:10

Мерси за инфото. Свързах се с колегата който посочи бронко. Надявам се да оправим работата тези дни :)

Върни се в “100 NX”