Прост ли съм, Сляп ли съм или Влюбен?

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Meralski
Новак
Регистриран: 22 мар 2009, 22:48
Автомобил/Car: 100NX B13

Прост ли съм, Сляп ли съм или Влюбен?

Мнениеот Meralski » 21 ное 2010, 00:49

Пичове, както знаете "карам една неземна хубавица ", която след всяка една градска обиколка - дефиле :) преди да я прибера в гаража си я целувам :) , незнам защо но просто си мисля,че това е най- красивият модел ,двигател на нисан до 2000 година ! Кеф ми прави - макар разни ,идеОТИ :) да пускат обяви със смешни цени - мисля,че 100 нх е кола за милярди - поне моята - влюбен съм ,-сега дори съм на път да и купувам и гараж - стига съм плащал на хората - :) ! - Като се замисля от как я имам -за три години съм изминал 5000 км :)) през другото време съм я крил от хорси очи :)))) !!!!
Имам някой лев и вместо да си взема друга кола взимам гараж за 100 нх -са :) . кажете ми дали съм прост ???- аз бих казъл влюбен :)
Никога не съм виждал на живо 200 сх а имам голямо желание :) ако има някои от София или Варна може и от Перник, Разлог, Дупница,Велинград,Якоруда и т.н :) .... да каже колко пари иска да направя едно "Алайче" със 200 сх - плащам - ама ако не Ви е срам искайте ми пари - и Вие сте мечтали да се качите в 200 сх знаете какво е !!?! :)

Поздрави на всички нисанджий ,ако има :) сърцати 200 сх -сари :) нека ми пишат на лични съобщения :) ... и да ме направят човек :) !!!! - АМИН !
Потребителски аватар
SA4MATA
Регистриран: 27 сеп 2010, 23:59
Град/City: Сопот

Re: Прост ли съм ,Сляп ли съм или Влюбен?

Мнениеот SA4MATA » 21 ное 2010, 13:06

Колега няма перфектна кола по принцип :) И винаги има и по-хубави, но е е там вапроса ;) вапроса е а тебе кое ти харесва и защо. Аз също карам 100нх и лично на мене много си ми харесва. Щом колата ти вози г**а и не ти създава проблеми значи е много добра и това се иска от нея. Като те кефи карай си я сладко още 100 години и си свиркаи :) Лека и безаварийна :smiah:
Изображение
Meralski
Новак
Регистриран: 22 мар 2009, 22:48

Мнениеот Meralski » 21 ное 2010, 19:33

SA4MATA"282950 написа:Колега няма перфектна кола по принцип :) И винаги има и по-хубави, но е е там вапроса ;) вапроса е а тебе кое ти харесва и защо. Аз също карам 100нх и лично на мене много си ми харесва. Щом колата ти вози г**а и не ти създава проблеми значи е много добра и това се иска от нея. Като те кефи карай си я сладко още 100 години и си свиркаи :) Лека и безаварийна :smiah:

АМИН! :) :angel:
Потребителски аватар
Toxic_Air
Регистриран: 13 фев 2008, 22:04
Град/City: Берковица/Монтана

Мнениеот Toxic_Air » 23 ное 2010, 09:00

Напомняш ми на мен ....тъкмо когато до следващите 2 години . 100nx е найстина страхотен автомобил според мен и не до там дългия ми шофиорски стаж от всички коли който съм карал 100nx е най-лесната ,най-нежната и най-точната ( с изключение на една хонда 2005-та ) а отновсно вапроса за 200sx по добре недей ходи да го гледаш .... само ще те накара да си продадеш nx-a :thumbs up: :-P
в България-момент на криза ,да си прайш колата е катоооооооооо ..... да си хвърляш парите на пътя

Върни се в “100 NX”