Проблем с Нисан Микра К12

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
krasimir5656
Регистриран: 13 фев 2020, 16:36
Автомобил/Car: Micra K12
Град/City: София

Мнениеот krasimir5656 » 13 фев 2020, 16:43

Здравейте, имам нужда от помощ. Лятото приятелката ми си купи Нисан Микра к12, обаче отидохме на почивка и като тръгнах ми направи впечатление, че не искат да ми се пускат дългите, реших че това не е проблем и забравих. След месец някъде обаче тръгнах да я паля, без ефект- пускат се автоматично фаровете, аварийните не искат да се пускат и след много опити - запали. Закарах я на уж добър жичкаджия-3 месеца седя при него първо бяха модулите и по точно -Comfort modul смени, върна я, карах я няколко дни и по едно време таблото светна цялото, километража спря да работи и оборотометъра също,реших да я изгася и запаля отново- изобщо не иска да запали отново! Проверих всички кабели няма прекъснато обаче вече ми писна, тъй като съм далеч запознат с колите и вече се отчайвам може ли съвет какво може да бъде или номер на Мартин( Coolmax), че видях че сте много доволни от него! Възможно ли да е от компютъра? Благодаря!
Потребителски аватар
Landi
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 11 май 2006, 08:22
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: София
Благодарил (а): 138 пъти
Изпратили благодарности: 60 пъти
Контакти:

Мнениеот Landi » 13 фев 2020, 19:15

Да не отчайвам но не е лесно за откриване, ако в IPDM модула. Виж тази тема, защото доста се борих и накрая купих нов модул. После през Нисан за настройка.

viewtopic.php?f=37&t=43793&p=487062&hilit=IPDM#p487062
Toyota Corolla Sedan Executive Hybrid, 01/20, Изображение
Toyota Corolla HB Executive Hybrid, 01/20Изображение
Ex Nissans -> P12, P10, K12, K12, K11

Върни се в “Micra”