Сомнамбули, нощни+дневни птици и други животни!Абе СПАМ!

Случки, подвизи, изцепки...
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Qashqai
Град/City: София
Благодарил (а): 298 пъти
Изпратили благодарности: 785 пъти
Контакти:

Сомнамбули, нощни+дневни птици и други животни!Абе СПАМ!

Мнениеот dare__devil » 27 яну 2008, 01:04

Здравейте...вие сте с новата рубрика на клуб Нисан България Сомна.....абе виж заглавието!!!
Така...идеята е такива като мене и някои други дето сън не ги лови да имат къде да пишат вечер по това време. Да си изливаме душата или да разказваме за това което е станало през деня и ни се иска да разкажем но не е достатъчно важно че да заслужава нова тема :)
Веднага давам пример: Днеска за първи път от доста време насам карах колата си на абсолютно сух асфалт и чувството от ускорението беше невероятно :)....да да още си карам печката :)
Идеята на тази тема е много трудно да има пост (мнение), което да се квалифицира като офф топик(все пак това не е конкретна тема за нещо) все пак отправям призив да няма простотии (поне не големи)
Това беше първото издание на новата ни рубрика!
Бъдете с нас и утре когато звездите пак ще ни го говорят :)
Последна промяна от dare__devil на 07 сеп 2009, 17:09, променено общо 2 пъти.
Потребителски аватар
W2
INSANE
Регистриран: 27 сеп 2004, 02:36
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Burgas, BG
Изпратили благодарности: 23 пъти
Контакти:

Мнениеот W2 » 27 яну 2008, 01:08

много добра идея! :lol:
Потребителски аватар
Boris
INSANE
Регистриран: 02 май 2007, 13:31
Автомобил/Car: Almera N15
Град/City: Варна
Контакти:

Мнениеот Boris » 27 яну 2008, 01:26

От известно време насам преглеждам кой чете форума нощем. Явно не съм единствен наистина.Можем да си направим вечерно write-show :) .
Аз тая вечер се разхождах към 2 часа с колата из Варна. Видях един черен 350Z. Вече явно са два черни у нашо село - първия е на един негър (май играе в Черно Море).Когато паркирах пред Час Пик (култова дискотека) гледах бой между бакшиши. Явно са се поодраскали понеже булеварда не е от най-широките но за сметка на това там се паркира на 2 ленти дето се вика , особено след 22:00 заради диското.

Дори можете да я стикнете темата че да не потъне(което ме съмнява де).
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Qashqai
Благодарил (а): 298 пъти
Изпратили благодарности: 785 пъти
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 27 яну 2008, 01:30

Е очаквах да има интерес...ама чак пък същата вечер :)
W2 ще я стикне по някое време :) само да видим дали ще тръгне нормално :)
Бой между бакшиши съм гледал само един път и е култово...и двамата облечени по домашно с анцуг и размъкната риза..то не са псувни то не са майки :)
Потребителски аватар
alekangg
INSANE
Регистриран: 19 апр 2005, 12:42
Благодарил (а): 12 пъти
Изпратили благодарности: 27 пъти

Мнениеот alekangg » 27 яну 2008, 01:33

Интересно ще да е било!!! Що не снима бре колега??????? То в тая смотана Варна от кол и въже са като в Софето.
Потребителски аватар
Boris
INSANE
Регистриран: 02 май 2007, 13:31
Град/City: Варна
Контакти:

Мнениеот Boris » 27 яну 2008, 01:44

alekangg написа:Интересно ще да е било!!! Що не снима бре колега??????? То в тая смотана Варна от кол и въже са като в Софето.

Епа смотана чак. Хубаво си ни е градчето (ти си родом тукашен нали?) и момите стават. Ама последно време в оригинал 60% от хората с които се запознавам не са варненци а хора от добруджата :). Виж за снимането не се светнах на момента - но пък скоро време ще си земам мобилно апаратче с което ще запечатвам весели моменти( с телефон никога не ми харесва как стават).
След ледовете които бяха обхванали цяла Варна в момента на адски много места има дупки които до скоро бяха запълнени, но явно "доста" качествено. Лунния пейзаж се подготвя за лятото :).

P.S. Не знам до каква степен слушате house музика, но все пак поздравче с Mark Knight & D Ramirez - Columbian Soul.mp3 .
martin7937
INSANE
Регистриран: 12 апр 2006, 15:54

Мнениеот martin7937 » 27 яну 2008, 03:33

А да си призная и аз, напоследък основно нощно време чета тук какво-що. Трудно намирам някой друг освен мен да е онлайн, или по-скоро е някаква рядкост, все пак като не ме свърта и като се събудя сутрин около 3-4 ч. и е нормално да няма друг такъв луд и откачен като мен..
От известно време ми се ще да му кажа на Теодор, че напоследък започнах да виждам забавни и весели негови мнения, а също и такива, в които дава полезни отговори. Ех тая Бургаска школа бре, големи кучета излязохте :lol:

Полет над "нисанското" гнездо малко стана темата, а историята за бой на бакшиши по домашни ХанцуНГи с протрите крачоли и пуловери на ромби целите във финтифлюшки, и то пред Час Пик, както се изразяват по рекламата в радио ефира - Спортната Дискотека на България (каквото и да означава това..)... Е, картинка си е китна, спор няма..

Boris - P.S. Не знам до каква степен слушате house музика, но все пак поздравче с Mark Knight & D Ramirez - Columbian Soul >>>>> Дойдохме си на думата най-накрая :) Бях започнал да се притеснявам, че съм на изчезване :)
"...буталата са малко вдлъбнати, но се оказа че сичко е наред..."
"...контролера ще е механичен (даже съм виждал от виздуха за рибките една врътка)..."
Потребителски аватар
alekangg
INSANE

Мнениеот alekangg » 27 яну 2008, 11:53

Boris написа:
alekangg написа:Интересно ще да е било!!! Що не снима бре колега??????? То в тая смотана Варна от кол и въже са като в Софето.

Епа смотана чак. Хубаво си ни е градчето (ти си родом тукашен нали?) и момите стават. Ама последно време в оригинал 60% от хората с които се запознавам не са варненци а хора от добруджата :). Виж за снимането не се светнах на момента - но пък скоро време ще си земам мобилно апаратче с което ще запечатвам весели моменти( с телефон никога не ми харесва как стават).
След ледовете които бяха обхванали цяла Варна в момента на адски много места има дупки които до скоро бяха запълнени, но явно "доста" качествено. Лунния пейзаж се подготвя за лятото :).

P.S. Не знам до каква степен слушате house музика, но все пак поздравче с Mark Knight & D Ramirez - Columbian Soul.mp3 .

За момите не говорим сега!!!! :lol: :lol: :lol: Но пък бакшовете 90% са страшни. Няма да забравя като се качвах в гадните им коли като бях в Опел, то не може да влезеш от кабеляци и простотий, после смрад, а най-якото беше, че ВСИЧКИ си мажеха кормилото с няква мас дето ми се повръщаше. Накрая се научих и взимах харитя като трябва да карам бакшишка кола.
Потребителски аватар
nissann
INSANE
Регистриран: 30 дек 2007, 15:25
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София / Пазарджик

Мнениеот nissann » 27 яну 2008, 13:12

Аиде и аз да се похваля за снощи към 11 часът завъртях едно кръгче на сънчо и без да искам раззбираш ли видях на един паркинг малко останал лед и реших да се въртя ама ен погледнах че немам нафта и за довкъщи... та такаде завъртях се ддва трипъти и колата загасна на спринт до вкъщи за кинти и една 10 литрова бутилка около час и полувина съм обикалял като шашав бензиностанциите никаде не искат да ми сипът гориво в пластмасова бутилка накраия се примирих да сипа две килца от петрол при пияният бензинаджия на фантастико ...... още не мога да си го простя...
日産自動車株式会社
Изображение
CA 9163 BH
Потребителски аватар
svepldi
Маниак
Регистриран: 04 яну 2008, 00:59
Град/City: Люлин-city (София)

Мнениеот svepldi » 27 яну 2008, 15:05

В София бакшишите са станали много примерни ве колеги :) Излъскани каручки, вътре мирише на парфюмче, карат внимателно, направо кеф да ти е и накрая ест ти го набутват яко със сметката :D

nissann написа:Аиде и аз да се похваля за снощи към 11 часът завъртях едно кръгче на сънчо и без да искам раззбираш ли видях на един паркинг малко останал лед и реших да се въртя ама ен погледнах че немам нафта и за довкъщи... та такаде завъртях се ддва трипъти и колата загасна на спринт до вкъщи за кинти и една 10 литрова бутилка около час и полувина съм обикалял като шашав бензиностанциите никаде не искат да ми сипът гориво в пластмасова бутилка накраия се примирих да сипа две килца от петрол при пияният бензинаджия на фантастико ...... още не мога да си го простя...

На кое фантастико ве бате, онава в Люлин ли :D внимавай с течното гориво там че го смесват 1:1 с въздух и брояча брои литри ама въздух не бенз. :D И после си викаш "Ебаси тая кола к'ъв разход ми дава" :shock:
Потребителски аватар
MuTko0o0
Маниак
Регистриран: 17 сеп 2007, 18:43
Град/City: Varna

Мнениеот MuTko0o0 » 27 яну 2008, 15:11

Boris написа:От известно време насам преглеждам кой чете форума нощем. Явно не съм единствен наистина.Можем да си направим вечерно write-show :) .
Аз тая вечер се разхождах към 2 часа с колата из Варна. Видях един черен 350Z. Вече явно са два черни у нашо село - първия е на един негър (май играе в Черно Море).Когато паркирах пред Час Пик (култова дискотека) гледах бой между бакшиши. Явно са се поодраскали понеже булеварда не е от най-широките но за сметка на това там се паркира на 2 ленти дето се вика , особено след 22:00 заради диското.

И аз видях малка част от този бой :) щях ме с аверчетата да одим на ЧаС ПиК ама май беше мн пълно и са зачуках ме в едно кафене на севастопол "LooK"-а иии си мисляя че си искарах ме по добре от очакваното :)
Nissan Almera 1.5 N16 66kw 90hp
MIRC nick: WaRcHo0
Потребителски аватар
alekangg
INSANE

Мнениеот alekangg » 27 яну 2008, 16:34

MuTko0o0 написа:
Boris написа:От известно време насам преглеждам кой чете форума нощем. Явно не съм единствен наистина.Можем да си направим вечерно write-show :) .

И аз видях малка част от този бой :) щях ме с аверчетата да одим на ЧаС ПиК ама май беше мн пълно и са зачуках ме в едно кафене на севастопол "LooK"-а иии си мисляя че си искарах ме по добре от очакваното :)

Как само се върнах в миналото като прочетох за Look-а, спомени!
Потребителски аватар
MuTko0o0
Маниак
Регистриран: 17 сеп 2007, 18:43
Град/City: Varna

Мнениеот MuTko0o0 » 27 яну 2008, 16:55

Надявам се да са хубави :D
Nissan Almera 1.5 N16 66kw 90hp
MIRC nick: WaRcHo0
Потребителски аватар
nissann
INSANE
Регистриран: 30 дек 2007, 15:25
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София / Пазарджик

Мнениеот nissann » 27 яну 2008, 18:01

svepldi написа:На кое фантастико ве бате, онава в Люлин ли :D внимавай с течното гориво там че го смесват 1:1 с въздух и брояча брои литри ама въздух не бенз. :D И после си викаш "Ебаси тая кола к'ъв разход ми дава" :shock:

На фантастикото в западен парк абе аз сипах два литра нафта отам колко да я прекарам до лукооил на трето раионо :)
日産自動車株式会社
Изображение
CA 9163 BH
Потребителски аватар
dedo pop
Поп
Поп
Регистриран: 21 сеп 2004, 09:04
Автомобил/Car: Primastar X83
Град/City: Септември
Благодарил (а): 90 пъти
Изпратили благодарности: 149 пъти
Контакти:

Мнениеот dedo pop » 27 яну 2008, 19:32

Абе темата е за нощни птици, позволено е да се пише само от 1:00 АМ до 6:00 АМ. :D
Сега Nissan X-Trail T31 facelift, M9R, AT
преди Nissan Almera Tino V10 с YD22DDTi
преди Nissan Almera N15 с GA14DE
Православни филми

Върни се в “Лакърдии”