Тези ГТ-Ри много бързи в България

Случки, подвизи, изцепки...
Потребителски аватар
Mini
Маниак
Регистриран: 02 дек 2018, 23:05
Автомобил/Car: Qashqai
Град/City: Austin, TX
Благодарил (а): 40 пъти
Изпратили благодарности: 19 пъти

Мнениеот Mini » 05 фев 2019, 21:12

https://dnes.dir.bg/krimi/sinat-na-izve ... m-ch-video

Надявам се това да е оф-топик секцията....
Иначе сериозно, това е една от причините да не живея в България 10-12години вече....
Тук при нас има доста богати хора - и обикновенно това са хора с поне Мастърс или най-вече докторски степени в различните Медикъл, СТЕМ и други индустрии.
Хора които със сигурност са много по-богати от родителите на това келешче малко не доотгледано но нито те нито децата им си позволяват да се държат така.
Незнам как нормалните хора в България се чувстват, но на мен ми е ужасно противно и безсилно - нормалните имам предвид интелигентни искащи законите да въжат за всички, като гледат такива видеоклипове. И още по-лошо как ли младите българи между 0 и 18 се чувстват и попиват от това - искам да имам пари изкарани по някакъв начин за да съм над закона
Тук при нас щяха да се изземат записи, да се докаже, че този пичага е карал и да му се трусне от воле 1-2 години в затвора.
Сещам се като затвориха в Ню Джърси комисарката(шефката) на 4000полицай, за това, че повдига тон на обикновен уличен катаджия....
Никой не трябва да е над закона.....тогава и малцинствата в българия щяха да са по-различни.....но същия проблем го има и Германия и цяла европа де,
аз съм изключително щастлив, че при нас - се стреля на воля от полицайте....само дори някой ако тръгне към тях да упорства физически.

"5. Във форума на Nissan Клуб България е създадено място, където да се разискват персонални проблеми или дискусии, които не са свързани с автомобилите - това е секцията „Лакърдии”.
6. За постинги, съдържащи вицове, картинки, линкове и пр. развлекателно съдържание, моля използвайте специално създадената секция „Лакърдии”!!! "
Потребителски аватар
Arkadiy
INSANE
Регистриран: 21 авг 2007, 21:29
Автомобил/Car: Primera Wagon WP11
Град/City: Созопол-Стар град
Благодарил (а): 18 пъти
Изпратили благодарности: 12 пъти

Мнениеот Arkadiy » 05 фев 2019, 21:30

Келеши има и тук и там. И там също има двойни стандарти, айде да не ги хвалим много хамериканците.
Nissan Primera P12
Еx Mercedes CLK Cabrio
Ex Nissan Almera N15 1.6 SR
Еx Тоyota Avensis 2.0 D4D
Ех Nissan Almera N15 GTI
Ех Nissan Sunny N14 1.4LX Silver
Ex Nissan Sunny N14 1.4LX Red
Ex Opel Vectra A
Еx Opel Corsa B
Потребителски аватар
Victoria
Маниак
Регистриран: 26 авг 2012, 22:10
Автомобил/Car: Almera N16
Град/City: София/Стара Загора
Благодарил (а): 165 пъти
Изпратили благодарности: 75 пъти

Мнениеот Victoria » 05 фев 2019, 21:33

Според мен доста трудно ще докажат кой е, за съжаление.
Pulsar C13 K9K
Потребителски аватар
Mini
Маниак

Мнениеот Mini » 05 фев 2019, 22:13

Arkadiy написа:Източник на мнението Келеши има и тук и там. И там също има двойни стандарти, айде да не ги хвалим много хамериканците.

Америка е може би най-великата страна създавана някога която предоставя равни възможности на всички и дава всеки му заслуженото не според кой човек на кой е, а колко имаш в главата.

Аз съм сигурен, че има хора за пример - били бедна класа в България - от Софийските гета панелни блокове примерно, дето са нямали какво да ядат 90те години, а сега имат по няколко жилищни блока, няколко къщи и неща за 10ки милиони левове(за протокола богатството не се измерва тук по това каква кола караш)

САЩ предоставя възможности благодарение на това което имат хората в главата - чужденец може да стане добър главен инженер, да стана мениджър на 20 човека също може да му се даде възможност да вземе ТС клирънс и да работи ако пожелае за федералното бюро за разследване като архитект. И това не е защото някой му е помогнал.
Та не ми говори ти за Америка след като и понятие си нямаш за тази страна каква е и какво може да даде на човек.
Казвам ти, че за разлика от България - в САЩ се показва на младите, че трябва да учиш, да си с добър характер и да уважаваш другите хора - тези хора карат карерите, гт-р-и те и другите... - доктори, финансисти, инженери, етц. а такива прошляци като този дето съм дал от линка са утайката на обществото.

А за България се сещам как е съвсем нормално за инженерингова фирма да направят шеф секретарката на офиса без висше но която спи с шефчето от Австрия....колко съм ги гледал....
Потребителски аватар
Arkadiy
INSANE

Мнениеот Arkadiy » 06 фев 2019, 00:54

Аз пък най-обичам тези дето са избягали да плюят срещу собствената си страна. Да, проблеми има, няма спор в това. Ама да седиш и да ми хвалиш САЩ, моля те. В България също можеш да станеш много неща без някой да ти помага.
Nissan Primera P12
Еx Mercedes CLK Cabrio
Ех Nissan Almera N15 GTI
Ex Opel Vectra A
Еx Opel Corsa B
Потребителски аватар
borkata99
Маниак
Регистриран: 15 апр 2016, 19:54
Автомобил/Car: X-trail T31
Град/City: Русе
Благодарил (а): 1 път
Изпратили благодарности: 50 пъти

Мнениеот borkata99 » 06 фев 2019, 01:28

Arkadiy................Изображение

Прочети малко по-внимателно какво е написал Mini...........и ако можеш го опровергай.
Клишета за кой избягал, кой кого плюл, кой какъв можел/бил/ще станел...............Изображение
Потребителски аватар
skydiver
Парашутист
Парашутист
Регистриран: 17 юни 2009, 00:10
Автомобил/Car: Primera P10
Благодарил (а): 487 пъти
Изпратили благодарности: 367 пъти

Мнениеот skydiver » 06 фев 2019, 01:51

Случката е станала в България и с автомобил, по всяка вероятност регистриран в България.
Ако почнем да коментираме това дали би се случило в Германия, Франция и т.н. ще натоварим бекъпа на форумната база излишно.
И да, не ми харесва постъпката...
Потребителски аватар
Arkadiy
INSANE

Мнениеот Arkadiy » 06 фев 2019, 01:54

borkata99 написа:Източник на мнението Arkadiy................Изображение

Прочети малко по-внимателно какво е написал Mini...........и ако можеш го опровергай.
Клишета за кой избягал, кой кого плюл, кой какъв можел/бил/ще станел...............Изображение

Я ми кажи ти какво е написал? Защото аз прочетох само ... колко са велики САЩ и колко сме зле ние. Да де, клишета.
Nissan Primera P12
Еx Mercedes CLK Cabrio
Ех Nissan Almera N15 GTI
Ex Opel Vectra A
Еx Opel Corsa B
Потребителски аватар
Mini
Маниак

Мнениеот Mini » 06 фев 2019, 07:43

Arkadiy написа:Източник на мнението Аз пък най-обичам тези дето са избягали да плюят срещу собствената си страна. Да, проблеми има, няма спор в това. Ама да седиш и да ми хвалиш САЩ, моля те. В България също можеш да станеш много неща без някой да ти помага.

извинявай прав си дразнещо ми е мнението съгласен. Просто се подразних от поредния модел на подражание или както се казва. Фитнес маниак над закона раздаващ шамари
Как пък не показаха анестезиолог да кара карера 911 или пък докторка по химия работеща в изследователски център към университет караща последен модел лексус с палат в Бояна
Масовката ходят да тренират бокс и снимки във фитнеса и каращи с 280 мислещи, че са хванали... а жените естествено с 5 кила грим и т.н ... не е важно какво е в главата... а опаковката, всичко е толкова наобратно на нормалното но може и аз да съм не нормален ;-)
Потребителски аватар
Dogo
Маниак
Регистриран: 04 апр 2017, 11:25
Автомобил/Car: Patrol 260
Град/City: Пловдив
Благодарил (а): 14 пъти
Изпратили благодарности: 18 пъти

Мнениеот Dogo » 06 фев 2019, 07:49

Напълно съм съгласен с Arkadiy. В така прехвалените страни като САЩ нямали престъпления след като има закони? Мине се малко време и пак новина "ученик откри огън в училище" това като птимер. Живейте си там, аз оставам тук!!!
Когато най-много те е страх, най-много газ трябва да даваш :smiah:
Потребителски аватар
borkata99
Маниак
Регистриран: 15 апр 2016, 19:54
Град/City: Русе
Благодарил (а): 1 път
Изпратили благодарности: 50 пъти

Мнениеот borkata99 » 06 фев 2019, 15:12

Живи и здрави!
Кой както му харесва, лошо няма. :-D
Потребителски аватар
skydiver
Парашутист
Парашутист
Регистриран: 17 юни 2009, 00:10
Автомобил/Car: Primera P10
Благодарил (а): 487 пъти
Изпратили благодарности: 367 пъти

Мнениеот skydiver » 06 фев 2019, 18:17

Изображение
:pardon:
Потребителски аватар
alekangg
INSANE
Регистриран: 19 апр 2005, 12:42
Автомобил/Car: Almera N15
Град/City: София
Благодарил (а): 11 пъти
Изпратили благодарности: 25 пъти

Мнениеот alekangg » 06 фев 2019, 21:41

Не само България, ами цяла Европа е под един знаменател и един промит мозък хвали краварите..
Там е толкова хубаво, че само в страни от 3 свят има повече убити на милион, ама това кой го гледа, важното е, че всички законно имат пистолети и се стрелят с тях, като превъртят.
Да не говорим, че гетата са табу и е по-зле и опасно от циганските махали у нас.
Потребителски аватар
Georgi471
Маниак
Регистриран: 13 окт 2008, 09:21
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: Варна
Благодарил (а): 36 пъти
Изпратили благодарности: 35 пъти

Мнениеот Georgi471 » 06 фев 2019, 22:10

Тъкмо се чудех, аз ли не съм у ред, какво става?!?
То у Америка убаво, убаво, ама чак пък всички да са станали по- американци от американците?!?
Някой от българските класици беше споменал нещо за сляпото и за проглеждането, ама кой ти помни. Пък и никой не го интересува.
Въпросът е да има долари за Макдоналдс или за Събвей. Аре със здраве.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
PRIMERA P11-144, QG18DE, 09. 2001г.,xenon, LPG AGIS P13, инжектори Hana 1.9 Ω.
Изображение
DACIA LOGAN 2 1.5 DCI 75 FAP Euro 5
Изображение
Изображение
ROUGE
Маниак
Регистриран: 02 окт 2017, 04:49
Град/City: Флорида
Благодарил (а): 37 пъти
Изпратили благодарности: 38 пъти

Мнениеот ROUGE » 07 фев 2019, 02:55

Да кажа и аз моите 5 ст. като нов емигрант.

България е много по-сигурна страна на 1000, 10 000 човека средно.
Това което не е "наред" в България ( според мен) е първенюшкото поведение на хората с някой лв в джоба.
Чувството, за безнаказаност и това че мама и тати са някои и нищо няма да му направят е нещо което дразни.
"Заека" си говори така за България, защото той е загубил връзката вече с родината си. Не му се сърдете.....
Истината обаче, че в тази част на Америка, където живея на никой не му пука как си облечен, какъв телефон имаш, каква ти е колата.....щото повечето имат чанти Луис Витон, последен модел телефон и кола от магазина.....някои живеят от пейчек до пейчек,разбира се....други..... по друг начин.
Как в в България- знам , всяко лято се прибираме да си видим роднините и приятелите.
Ценностите са други.....това което беше важно в България преди 30.
Ако засекат в САЩ някой с толкова превишена скорост ( дори да не е направил инцидент), ще му увеличат с толкова застраховката на колата....че ще му е по-евтино да отиде до Германия, да си плати да кара на Нюрборинг.

Колегата от Тексъс не е единственият българин с розови учила в САЩ. Познавам и други. Всичко зависи къде си живял в България.
Nissan MIcra K12 1,2 80кс - продаден
Nissan Nоте Е11 1,6 110 кс - продаден
Nissan Rogue 2017 SV 2,5 бензин CVT
Nissan Rogue 2019 S 2,5 бензин CVT

Върни се в “Лакърдии”