Инсталация на афтърмаркет плеър в Primera P12

In Car Entertainment - яка музика, видео и т.н.
Потребителски аватар
klazarov
Маниак
Регистриран: 05 яну 2007, 00:42
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: София
Благодарил (а): 20 пъти
Изпратили благодарности: 123 пъти

Мнениеот klazarov » 25 ное 2019, 06:33

Ел. схемата, изработката на печатната плакта и асемблирането на конвертора са изцяло мой труд. Към момента продукта е на ниво прототип, като идеята ми е да го направя "Plug and play friendly" и след това да го пусна като готов продукт.
Nissan Primera P12, QG18DE, Type Elegance, ГИ Prins VSI
Потребителски аватар
ivanbikov
Маниак
Регистриран: 21 сеп 2017, 15:03
Автомобил/Car: 200SX S14
Благодарил (а): 24 пъти
Изпратили благодарности: 21 пъти

Мнениеот ivanbikov » 16 фев 2020, 13:27

klazarov написа:Източник на мнението Ел. схемата, изработката на печатната плакта и асемблирането на конвертора са изцяло мой труд. Към момента продукта е на ниво прототип, като идеята ми е да го направя "Plug and play friendly" и след това да го пусна като готов продукт.

Здрасти , я кажи как се държи мултимедията като загасиш колата , дали продължава да работи докато не се загаси захранването централно след 15 мин. , на следващото палене от нулата ли зарежда андроида или влиза в някъв стенд бай режим и си тръгва директно ?
Потребителски аватар
klazarov
Маниак
Регистриран: 05 яну 2007, 00:42
Автомобил/Car: Primera P12
Благодарил (а): 20 пъти
Изпратили благодарности: 123 пъти

Мнениеот klazarov » 16 фев 2020, 19:49

Здравей, на база на ползването на системата мога да споделя следното: след гасене на двигателя, плеъра си работи докато не извадя ключа. Ако определено време след като съм извадил ключа (не съм засичал колко точно) го сложа обратно, плеъра тръгва на момента. Ако автомобила е престоял определено време, след даване на контакт плеъра тръгва "от нулата", като това го отдавам на факта, че компютъра спира напрежението по цялата инсталация на колата. Не съм прекарвал директен кабел от акумулатора до плеъра. Обмислях вариянт да пусна директен кабел от акумулатора до плеъра, но реших да не го правя. Не ми пречи, че стартира малко по-бавно, но така съм сигурен че повреда в плеъра няма да ми "умори" акумулатора. :pardon:
Nissan Primera P12, QG18DE, Type Elegance, ГИ Prins VSI
Потребителски аватар
ivanbikov
Маниак
Регистриран: 21 сеп 2017, 15:03
Автомобил/Car: 200SX S14
Благодарил (а): 24 пъти
Изпратили благодарности: 21 пъти

Мнениеот ivanbikov » 17 фев 2020, 07:18

klazarov написа:Здравей, на база на ползването на системата мога да споделя следното: след гасене на двигателя, плеъра си работи докато не извадя ключа. Ако определено време след като съм извадил ключа (не съм засичал колко точно) го сложа обратно, плеъра тръгва на момента. Ако автомобила е престоял определено време, след даване на контакт плеъра тръгва "от нулата", като това го отдавам на факта, че компютъра спира напрежението по цялата инсталация на колата. Не съм прекарвал директен кабел от акумулатора до плеъра. Обмислях вариянт да пусна директен кабел от акумулатора до плеъра, но реших да не го правя. Не ми пречи, че стартира малко по-бавно, но така съм сигурен че повреда в плеъра няма да ми "умори" акумулатора. :pardon:
Точно това ме интересуваше, благодаря.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Върни се в “I.C.E.”