HARDTOP за Нисан Навара D40

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
_GVM_
Регистриран: 10 мар 2017, 14:52
Автомобил/Car: Navara D40
Град/City: София
Благодарил (а): 1 път

Мнениеот _GVM_ » 10 мар 2017, 15:02

Здравейте на вскичи,

Мисля си тези дни закупя един представител на модела Navara D40, 2.5 DCI, Автоматик, 2008 г. Порочетох доста от коментарите тук и общо взето останах с впечатление, че си заслужава.
Нещата, които ме интересуват са следние:
1. Как стоят нещата при продължителни пътувания. Имам предвид комфортен ли е за преходи около 1000км?
2. Имам намерение да му слижа Hardtop на каросерията. Някой да го е правил и ако да, от къде го е купил и доволен ли е от него?

Предварително благодаря за отговорите.

Поздрави

ПС. Спрял съм се на тази обява от http://leasecars.mobile.bg/#player
Потребителски аватар
П.Стефанов
Новак
Регистриран: 26 ное 2014, 00:47
Автомобил/Car: Navara D40
Град/City: Crans Montana VS Suisse
Благодарил (а): 1 път
Изпратили благодарности: 4 пъти

Мнениеот П.Стефанов » 12 мар 2017, 18:41

Здравейте,
1,Аз не съм пътувал кой знае колко много на дълъг път с моята Навара все пак е работен кон :-D .Мисля,че максимума който съм минавал за ден е около 1000 км.Малко е по
шумно от двигателя но не е нещо фрапантно.Това по магистралите.Пресичал съм многократно Алпите към Гренобъл и по острите завои и тесни планински пътища се държи
добре.Ако не си много капризен ще ти хареса.Е,вози си твърдичко камиончето.Автоматът се справя задоволително.Аз обичам да пътувам с Наварата, макар че имаме и
Мерцедес ML,с който е в пъти по-комфортно. Даже и котарака ни предпочита да пътува с Наварата :-D :-D .По завоите Мерцедеса люлее повече.

2.И аз се замислям да си търся Hardtop.Гледах в Англия има по около 1700 - 2100 лири.Не съм търсил тука в Швейцария или в България.Ако някой знае нещо по въпроса и
на мен ще ми е интересно.

Успех с покупката.Поздрави.
slaf40
Регистриран: 17 ное 2015, 20:22

Мнениеот slaf40 » 15 мар 2017, 09:19

_GVM_ написа:Здравейте на вскичи,

Мисля си тези дни закупя един представител на модела Navara D40, 2.5 DCI, Автоматик, 2008 г. Порочетох доста от коментарите тук и общо взето останах с впечатление, че си заслужава.
Нещата, които ме интересуват са следние:
1. Как стоят нещата при продължителни пътувания. Имам предвид комфортен ли е за преходи около 1000км?
2. Имам намерение да му слижа Hardtop на каросерията. Някой да го е правил и ако да, от къде го е купил и доволен ли е от него?

Предварително благодаря за отговорите.

Поздрави

ПС. Спрял съм се на тази обява от http://leasecars.mobile.bg/#player

това е моят нисан с хардтоп на snugtop - американска фирма, мнного добре направен със закалени стъкла и хубава изолация, има модул за свързване с централното закл. но никога не съм го връзвал, осветление, предното и двете странични стъкла се отварят от вътре, много съм доволен

Изпратено от моят SM-T805 с помощта на Tapatalk

Върни се в “Navara & Pathfinder”