Части, марки и цените им за Primera

Посочете в заглавието Модел/Двигател/Проблем(въпрос)
Потребителски аватар
doctoravet
Редовен
Регистриран: 02 мар 2012, 22:08
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Криводол
Благодарил (а): 5 пъти
Изпратили благодарности: 1 път

Мнениеот doctoravet » 19 сеп 2016, 21:01

Да добавя за маркуча на хидравликата - не зная защо играете този "филм" с маркучи втора ръка? Преди ок. 2г. ми се спука маркуча на хидравликата и аз търсих втора ръка насам-натам, докато един "колега" от форума(няма да му правя реклама той сам се набутва от време на време в разни теми ако някой търси нещо от примера"" вика имам от стара примера и е здрав - питам дали ще стане - той няма проблем. Праща го по куриер, плащам аз и вземам без да гледам и когато да го сложа на колата то маркуча от дизел а моята бензин (видимо от подписа) питам го аз защо лъже че ще стане - не бил разбрал.
Извинявайте за въведението. В почти всеки областен град има място където правят хидравлични маркучи ( багери и т.н.) взимаш стария маркуч и ти правят нов със старите накрайници - на мен в Монтана ми го направиха за 20лв. и 30 минути време като и беше хидравлично изпробван. ( а на "колегата" дадох 25 и не стана, отделно за куриер).
nissan primera 1.6 S.E.SP
хечбек
VIN-SJNFAAP10U0520026
GA16DE
06.04. 95
Em0
Редовен
Регистриран: 01 апр 2016, 08:26
Автомобил/Car: Primera P12
Град/City: София
Благодарил (а): 9 пъти
Изпратили благодарности: 8 пъти

Мнениеот Em0 » 20 сеп 2016, 10:50

doctoravet написа:Източник на мнението Да добавя за маркуча на хидравликата - не зная защо играете този "филм" с маркучи втора ръка? Преди ок. 2г. ми се спука маркуча на хидравликата и аз търсих втора ръка насам-натам, докато един "колега" от форума(няма да му правя реклама той сам се набутва от време на време в разни теми ако някой търси нещо от примера"" вика имам от стара примера и е здрав - питам дали ще стане - той няма проблем. Праща го по куриер, плащам аз и вземам без да гледам и когато да го сложа на колата то маркуча от дизел а моята бензин (видимо от подписа) питам го аз защо лъже че ще стане - не бил разбрал.
Извинявайте за въведението. В почти всеки областен град има място където правят хидравлични маркучи ( багери и т.н.) взимаш стария маркуч и ти правят нов със старите накрайници - на мен в Монтана ми го направиха за 20лв. и 30 минути време като и беше хидравлично изпробван. ( а на "колегата" дадох 25 и не стана, отделно за куриер).

Здравей колега,

Аз лично играя този филм с маркучите втора ръка, защото събрах доста мнения от познати и няколко сервиза, които ме насочиха към това решение, говорих с хората, които са се специализирали в рециклирането на рейки до ТУ и всички са на едно и също мнение, което беше да се вземе маркуч втора ръка.Имах късмет като намерих маркуч от кола със същите характеристики като моята, не искам да те съдя или обиждам, но опита, който имаш е създаден лично от твоя страна, защото не си събрал достатъчно информация и на юнашко доверие си го взел. Aз нямах опит с Нисан и съм благодарен на хората, които поддържат този форум и общността която е тук и винаги е готова да помогне с мнение което е релевантно.

Поздрави,
Потребителски аватар
pokepa
Маниак
Регистриран: 19 ное 2014, 23:05
Автомобил/Car: Primera Wagon WP11
Град/City: Варна
Изпратили благодарности: 9 пъти
Контакти:

Мнениеот pokepa » 01 дек 2016, 23:50

Комплект от 4 броя запалителни свещи NGK 2756 BKR6E-11 V-Power Plug за Nissan Primera Traveller WP11-144 бензин 1.8 16V QG18DE 114 к.с. - 18 лева. Цената е с търговска отстъпка.
Nissan Primera комби WP11-144, 1999г. QG18DE, 1.8 бензин, 114 конски сили, ГИ Tamona, фабричен ксенон на късите, 4 ел. стъкла, климатроник, 4 дискови спирачки, ел. огледала + подгрев на огледалата, ел. шибедах, борд компютър, теглич, пръскалки на фаровете
Потребителски аватар
pokepa
Маниак
Контакти:

Мнениеот pokepa » 19 мар 2017, 23:56

Датчик (ключ) за включване на светлините за заден ход, когато включим на задна скорост (датчик задна) - Италиански, марка FACET, цена с търговска отстъпка - 35 лева. Датчика е за Nissan Primera Traveller WP11-144 бензин 1.8 16V QG18DE 114 к.с., но става за още много модели Нисан и други марки автомобили.
Nissan Primera комби WP11-144, 1999г. QG18DE, 1.8 бензин, 114 конски сили, ГИ Tamona, фабричен ксенон на късите, 4 ел. стъкла, климатроник, 4 дискови спирачки, ел. огледала + подгрев на огледалата, ел. шибедах, борд компютър, теглич, пръскалки на фаровете
Потребителски аватар
pokepa
Маниак
Контакти:

Мнениеот pokepa » 12 сеп 2017, 21:56

Семеринг за вътрешно шофьорско каре, между карето и скоростната кутия - 8 лева.
Семеринг на избирача на скоростите, на скоростната кутия - 30 лева.
Потребителски аватар
ALAMAR
Регистриран: 17 окт 2010, 12:41
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: варна
Благодарил (а): 1 път

Мнениеот ALAMAR » 14 ное 2017, 22:42

пичове помагайте
дясната полуоска на примерката 2.0 TD/98г. сгъна тотално :-(
Nissan Rpimera 2.0 TD
Потребителски аватар
stani
Точното Око
Регистриран: 15 юни 2008, 12:06
Автомобил/Car: Sunny N14
Град/City: София, ж.к. Надежда 2
Благодарил (а): 21 пъти
Изпратили благодарности: 180 пъти
Контакти:

Мнениеот stani » 14 ное 2017, 23:22

Мога да ти предложа чисто нова полуоска пълен к-кт с двете карета, цената и е 220лв.
viewtopic.php?f=53&t=18271
Бавен като оФлюФ, тъ-дъ-дъ-дъ-дъ-дъм,
но завива като ЕВО.Изображение
Кара си на гаССС, тъ-дъ-дъ-дъ-дъ-дъм,
но заделя мъни-та за ДЗВЕРО!Изображение
Потребителски аватар
ALAMAR
Регистриран: 17 окт 2010, 12:41
Автомобил/Car: Primera P11
Град/City: варна
Благодарил (а): 1 път

Мнениеот ALAMAR » 15 ное 2017, 06:34

stani написа:Източник на мнението Мога да ти предложа чисто нова полуоска пълен к-кт с двете карета, цената и е 220лв.
viewtopic.php?f=53&t=18271

остави в лично телефон за връзка
Nissan Rpimera 2.0 TD

Върни се в “Primera”