Нека си бъдем полезни един на друг

Тук се говори за всичко...
Потребителски аватар
nikitz23
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 17 ное 2004, 16:19
Автомобил/Car: Primera P10
Град/City: Sofia
Благодарил (а): 19 пъти
Изпратили благодарности: 7 пъти
Контакти:

Нека си бъдем полезни един на друг

Мнениеот nikitz23 » 28 сеп 2017, 16:21

nikitz23 написа:Източник на мнението
Primera.RT написа:Източник на мнението
nikitz23 написа:...Малкия син завърши испанската/испански C1,португалски B2,английски C1/,поработи 2мес.кол център и взимаше 3-цифрена сума..

Невъзможно, сигурно си искал да напишеш 4-цифрена сума :) България се оказва в момента много интересна за големи предлагачи на кол-центрове като Sutherland. Че е евтина работната ни ръка - така е - но изглежда качеството й в езиковия сектор е високо. Имам познати които са обикновени кол-агенти за 2.000 лв. (Spotify и Lebara в София) или 1.700 лв. (Amazon.de в Бургас). Няма как синът ти да е бил на заплата под 1.200-1.300 лв., което за прохождащ в трудовия живот съвсем не е лош старт.

Сбъркал съм цифрите.Прав си.Взимаше 1,4 чисто Sitel

Беше за 3 месеца/искаше още но на 1/2 раб.ден и по време на университета/ но аз го спрях.Да почине и събере сили.Все пак му беше тежко /курсове бълг.за кандидатстване,изпити за крайни оценки в у-ще,изпити за сертификат и пр./. Тоест винаги ще е котиран на пазара на труда/мисля си/.Беше чел даже,че набират доброволци заради председателството ни в ЕС.Голям смях падна ! Не може"любимците на народа" да харчат милиони за....шалчета а да не дават пари на знаещи и можещи.Сега ще си гледа университета поне първата1/2 на год. пък после....ще мислим
Nissan Primera SLX V16 P10 - 95 год.

Върни се в “Общи приказки”