Кратка ретроспекция, коментари, идеи :)

Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Регистриран: 20 яну 2007, 11:22
Автомобил/Car: Infiniti G35 Sport Sedan
Град/City: София
Благодарил (а): 118 пъти
Изпратили благодарности: 320 пъти
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 02 окт 2017, 12:45

Здравейте на всички :)

Тези от вас, които ме познават знаят, че не съм много словоохотлив, затова разказчето ми ще е кратко. Просто бих искал да споделя моите впечатления от срещата.

Изключително се радвам, че се видях с приятели, с нови хора, с такива, с които бяхме общували само по електронен път. Бронко липсваше много на тази среща, надявам се на следващата да наваксаме, приятелю. Поради наличието на предварително изготвена програма почти през цялото време се движехме заедно, правихме неща заедно, не се разделяхме на групи и се надявам, че не само аз съм имал усещането за отборен дух и ентусиазъм.

Поздравявам всички участници на картинга, мисля че се получи доста стегнато и по план. Радвам се, че успяхме да зарадваме и малките фенове и да усетят тръпката на този хубав спорт :) На всички, които побутв(н)ах на пистата лично, извинявайте!

С ресторанта във Велико Търново изкарахме страхотен късмет като локация, като обслужване, надявам се всички да са останали доволни. Поради наличието на предварително поръчана храна, ако на някоя маса е трябвало да се плати нещо, което не е консумирано, моля да ми пишете на лично, за да бъде всичко точно.

Бих искал да благодаря на Стани и Стамен специално за организационната и координационна помощ през цялото време! На Миташкия за помощта по телефона и на място - за връзката с картинг пистата, че заведе повечето от вас до ресторанта, много точен :) На Нисан България за подаръците и готовността им да подпомагат всички нас с каквото могат в начинанията ни. На всички вас, че отделихте един уикенд и оценихте това, което беше подготвено за вас. Колкото и сълзливо да звучи, вие сте причината, поради която се прави всичко това. Надявам се всички да са се прибрали безаварийно, живи и здрави.

С две думи за общото събрание. Съставът на УС остана същият - Сашо, Стамен, Бронко, Дочко и моя милост. В обобщение решенията, които бяха взети са малко и наглед прости. УС да прави и решава каквото иска с малко повече вяра в собствените си решения. Есенната среща да се фиксира за последния уикенд на септември . Да се правят повече и разнообразни рекламни материали(Нисан България предложиха помощ за тази част специално). Да се разгледа възможността есенно/лятната среща да се измести от Петдесетница, за да има по-голям избор от места за провеждането й. На Петдесетница така или иначе, старите кучета и ентусиазираните новобранци ще отидат да видят Попа и ще помогнат за/с курбана :) Има идея да направим следващата пролетно/лятна среща около София. Програмата ще бъде тежка, гъста и много интересна, ако тази идея се осъществи. Ще има възможност да разгледате автомобилите на Тошко Дунев, ще говорим с Нисан България да присъстват лично. Ще имаме възможност да отидем до Сапарева баня и да си направим един малък драг дей :) Опцииите са много и безкрайни.

Надявам се, че организацията на тази среща да ни е убедила, че всичко трябва да се започва възможно ннай-рано, за да бъде максимално изчистено и подготвено като програма. В тази връзка подготовката на лятната среща ще започне още през зимата и малко по малко всичко ще бъде изчистено и подредено, за да бъде още по-хубава от тази, която току що мина.

Отново благодаря на всички ви и до нови срещи!

Поздрави,
Теодор
Екип Нисан Клуб България
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Контакти:

Моята кратка ретроспекция :)

Мнениеот dare__devil » 03 окт 2017, 07:12

Тази тема не е монолог :) Всеки желаещ е свободен да напише своите впечатления, идеи и желания за следващите срещи :)
дядо Пепи
Новак
Регистриран: 24 дек 2016, 17:43
Автомобил/Car: Qashqai
Благодарил (а): 137 пъти
Изпратили благодарности: 10 пъти

Мнениеот дядо Пепи » 03 окт 2017, 09:03

За първи път бях на форумна среща. За краткото време, през което бяхме заедно ( по "техн". причини от страна на госпожата) видях прилична организация, в която са вложени доста усилия. Похвално за управата на форума!!! Имах възможност събота рано сутринта да си пия кафето с бармана от кафенето до басейна. По негови думи не сме първият клуб, който ги посещава. Най-активни били Пежо. Организирали скоростни отсечки ( с помощта на КАТ), томболи за децата, за да им е интересно и на тях. Другита били Шкода. Те също имали прилична организация. Но човекът беше впечатлен, че макар и за пръв път при тях групата е била прилично голяма. Имам опит от присъствие и на други сбирки - средно, висше училища и лично аз съм доволен и благодаря за инициативата,организацията, и плнираните мероприятия. :-) :bravo: :bravo: :bravo:
Потребителски аватар
pablo
INSANE
Регистриран: 17 дек 2007, 14:48
Автомобил/Car: Micra K11
Благодарил (а): 338 пъти
Изпратили благодарности: 135 пъти

Мнениеот pablo » 03 окт 2017, 11:11

dare__devil написа:Източник на мнението Тази тема не е монолог :) Всеки желаещ е свободен да напише своите впечатления, идеи и желания за следващите срещи :)

В заглавието пише - МОЯТА...
Затова :pardon: :pardon:
Ходил съм по доста събори на една друга марка..
Бях млад обаче :oops:
Сега имаше повече фактори за съобразяване, но мисля, че се справихме.
За себе си съм доволен - видях на едно място хора с които се виждаме тук и там, от време на време, други липсваха, но няма как.
Малко истерия с паркирането в Търново, но и в Пловдив да ме накарате да намеря паркоместа за 30 коли в съботния ден... Няма как да се случи :oops:
Продължавайте в същия дух, с желание и работа нещата се случват.
П.П.
Още ме болят предмишниците от картинга - явно много съм го мачкал :smiah: :smiah:
`00 Nissan Micra K11 CG13DE - градския микроб - SOLD
`1x Nissan Qashqai J1x - Червения Туч :mrgreen:
`0х Black cauldron Westfalia equipped
Изображение
Потребителски аватар
nyky
Нисан Клуб България
Нисан Клуб България
Регистриран: 02 окт 2010, 00:26
Автомобил/Car: Primera P11
Благодарил (а): 25 пъти
Изпратили благодарности: 63 пъти
Контакти:

Мнениеот nyky » 03 окт 2017, 11:22

Беше добре.
Надявам се всяка следваща, да бъде по-добра от предходната.
Вече иамте опит с организирането на срещи (и горчив опит имате ) това е правия път и не трябва да се отколоняваме от него.
Nissan Primera CD20T 98г.- червен
Nissan Primera CD20T 97г. сив
BMW X5 01г. 3.0 бензин син
Toyota Yaris VVT-I 1.3 00г., черен
ex. Ford Fiesta MK3 1.3 бензин/газ 93г. червен

Better late than never!
Потребителски аватар
NQ.Roz
Маниак
Регистриран: 21 юни 2016, 21:29
Град/City: Алтур'Ранг
Благодарил (а): 222 пъти
Изпратили благодарности: 228 пъти

Мнениеот NQ.Roz » 03 окт 2017, 20:07

Радвам се, че имах възможността да видя толкова хора, познати и непознати, но всичките фенове на марката Нисан!

Ето какво бих искала да споделя като лично мнение и впечатления...
Съвършено наясно съм, че организацията на мероприятия, включваща хора от цялата страна, с различни индивидуални особености, семейни, несемейни, с деца, без деца, млади, на средна възраст, улегнали и наближаващи пенсионна възраст и т.н., сама по себе си е доста сложна в много аспекти. Когато обществото от хора е с еднородна по определен физиологичен признак индивидуална особеност, като възраст на пример, нещата са доста по-лесни, но пак си има трудности. За нашата група общото е доста имагинерно, а именно харесването на марката Нисан, но все пак това е нещото, което трябва да се използва максимално.
На мен външната изява на тази съобщност ми липсваше (да речем тениски, шапки, баджове, стикери / банери за колите и т.н.). Дори и да е нещо от миналото, така да бъде, но ако е било, значи пак може да бъде. :thumbs up:
Ей го на! На втора среща идвам и нямам клубна тениска :-(
Ако от Нисан България наистина имат желание да ни помогнат с рекламни материали, ами нека да го направят. Аз с удоволствие ще нося тениска, шапка или каквото е там с логото на Нисан :mrgreen: А си мисля, че и доста други хора биха носили.
За нас възрастните всичко беше много добре като график, но на децата някои неща им бяха некомфортни :pardon: Едно от тези неща е храна на време и то с предимство пред възрастните. :mrgreen: Понеже екипът от програмни мениждъри е все от млади хора, които може и да не са наясно с тези потребности, то се пиша доброволец за стиковане на тези детски нужди за следващата среща.
А игри всеки трябва да може да измисли, нали всички сме били деца :-P Трябва само креативност!
Пожелавам ви креативност в изобилие, широк размах и вяра, че заедно можем да се справим, с каквото дойде! :-D
J11 (MR16DDT)
ex E11 (CR14DE)
Потребителски аватар
pablo
INSANE
Регистриран: 17 дек 2007, 14:48
Автомобил/Car: Micra K11
Благодарил (а): 338 пъти

Мнениеот pablo » 03 окт 2017, 22:26

dare__devil написа:Източник на мнението На срещата ще има тениски, табелки за номерата и стикери надявам се :)

Викам си на акъла, пфу.. не е дежаву.. помня за нещо от сорта :roll:
Май се улисахме в картинга :lol:
`00 Nissan Micra K11 CG13DE - градския микроб - SOLD
`1x Nissan Qashqai J1x - Червения Туч :mrgreen:
`0х Black cauldron Westfalia equipped
Изображение
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 03 окт 2017, 23:51

И наистина имаше тениски и табелки :) Който си поиска, получи :) Но в действителност мерчандайз частта бе съсредоточена вечерта след събранието :)
Потребителски аватар
caviara
INSANE
Регистриран: 22 яну 2007, 22:58
Благодарил (а): 41 пъти
Изпратили благодарности: 34 пъти
Контакти:

Мнениеот caviara » 04 окт 2017, 13:49

dare__devil написа:И наистина имаше тениски и табелки :) Който си поиска, получи :) Но в действителност мерчандайз частта бе съсредоточена вечерта след събранието :)

И то основно от Снежа, за което изключително много И благодаря!
"You become responsible, forever, for what you have tamed"
"I know what i bring to the table...
...so trust me when i say i'm not afraid to eat alone."
Изображение
Потребителски аватар
Nina
Маниак
Регистриран: 05 юни 2011, 20:56
Автомобил/Car: Almera N16
Благодарил (а): 3 пъти
Изпратили благодарности: 5 пъти

Мнениеот Nina » 04 окт 2017, 13:51

Много се радвам, че е било хубаво и ме е яд, че не успяхме да дойдем.
НО имам малко притеснение за лятната среща. Петдесетница си е нисанският празник, от там тръгва всичко. С една ранна организация, не виждам защо да няма "достатъчно голям избор на места". Може старите кучета винаги да ходят, но нека не лишаме младите от това удоволствие :)
По останалите въпроси браво :)
Almera N16 1.5dci
Потребителски аватар
dare__devil
Голямата секира
Голямата секира
Контакти:

Мнениеот dare__devil » 04 окт 2017, 16:59

Тази идея е повдигана лично от Попа преди време, затова и въобще се стигна до обсъждането й.
Потребителски аватар
Ivanjk
INSANE
Регистриран: 07 юни 2014, 22:24
Град/City: Тел-Авив
Благодарил (а): 122 пъти
Изпратили благодарности: 128 пъти

Мнениеот Ivanjk » 05 окт 2017, 00:35

Аз , за първи път присъствам на такава среща , и нямам база за сравнение!
Това , което искам да кажа е , че аз и семейството ми (мнението им е много важно за мен) сме с чудесни впечатления от срещата! Забавлявахме се много , беше ни изключително приятно!
Видях се с познати , запознах се с нови хора , споделихме истории , повеселихме се ....... много приятна атмосфера , и много топли хора!
Организацията беше много добра , идеята за картинг - чудесна ( сина ми се хвали на всички , че е управлявал истински карт) , обяда в ресторанта ...... НЯМАМ забележки ( то , който търси намира де :-D ) за нищо!
Най–сърдечни поздравления на организаторите (bow)

п.п. Трябва да споделя и случката преди напускане на хотела : Колата с която бях (под наем) , ми даде някаква грешка в трансмисията , беше изваден прибор (ELM) , грешката бе изчистена и колата ме прибра до София без проблем! Това , което ме впечатли , е БЕЗПРЕКОСЛОВНОТО желание да се помогне , по един или друг начин!! За Човек като мен живеещ 20+ години в чужбина , тези неща са спомени за които си спомняме с носталгия и умиление!! Това , което искам да кажа е : Шапка ВИ Свалям!! Дано винаги да го носите в себе си !!
:nissanking:
Qashqai 1.6i 2013 ЕХ
NV-200 1.5dci 2014
Qashqai 1.6 dci CVT 2017
Потребителски аватар
dedo pop
Поп
Поп
Регистриран: 21 сеп 2004, 09:04
Автомобил/Car: X-trail T31
Град/City: Септември
Благодарил (а): 76 пъти
Контакти:

Мнениеот dedo pop » 05 окт 2017, 22:35

Накратко за Петдесетница: това се явява единственият начин за МЕН да присъствам на среща. Всички други срещи гледам само на снимки и клипчета.
И в началото бе добре, щото бях само поп, ама ме направиха началник, което никак не ми пасва. Отговорности и други такива... Демек, организационно от моя страна - нула. Тази година се пробвах да намеря заведение - хич не е било добре. На другия ден ви водих до Баткунския манастир и видях как беседата с игумена ви подействаааа... абе, как да го река, свикнали сте с мен и друг като ви поговори за Православието и ... трудничко.
Те туй е моят проблем. Че не мога да домакинствам пълноценно. Остана само яденето зад храма.
Сега Nissan X-Trail T31 facelift, M9R, AT
преди Nissan Almera Tino V10 с YD22DDTi
преди Nissan Almera N15 с GA14DE
Православни филми
Потребителски аватар
Nina
Маниак
Регистриран: 05 юни 2011, 20:56
Автомобил/Car: Almera N16
Благодарил (а): 3 пъти

Мнениеот Nina » 05 окт 2017, 23:42

Не мисля, че е нужна организация на място. Ясно е, че няма безброй много варианти на хотели и ресторанти наоколо. Но и някакси ми се иска да пазим традициите си. Спомнете си вълненията си на този празик първите пъти, когато сте присъствали :)
Almera N16 1.5dci
Потребителски аватар
HristoHristov
Маниак
Регистриран: 18 май 2008, 11:39
Град/City: Варна-Цветния
Благодарил (а): 17 пъти

Мнениеот HristoHristov » 08 окт 2017, 07:58

На последната среща случихме на време. Добре, че не беше една седмица по-късно. :thumbs up:
горд NISSAN-джия, Primera P11 седан, GA16DE, 97г, LPG BSM-Cargas
Mazda Demio 1.5, LPG TamonaGas by krdonev

Върни се в “Есенна Среща 2017 - Вонеща вода 29/30 Сеп + 1 Окт 2017”